Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský

Dort Star Trek Deep Space Nine

Když se všichni loučí se starým rokem, my máme důvod ke slávě. Šampaňské otvíráme už v poledne, neb má náš Ondra narozeniny. A letos už to byly narozeniny sedmnácté.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

No jo, ale jaké zvolit téma?

Nebylo to lehké vypořádat se s jeho vesmírnými přáteli, ale snad se to aspoň trochu povedlo.

Zasvěcení snad poznají vesmírnou stanici Deep Space 9 ze seriálu Star Trek, nekonečný vesmír a galaxie. Ondra dort ohodnotil slovy "Dobrý, to jsem nečekal", což je myslím, hodnocení velmi pěkné.

Přála jsem si udělat vesmírnou stanici dokonaleji, ale bohužel vesmírné materiály jsou asi pro tuto konstrukci lépe navržené než fondánová hmota. A tak po všech pokusech o provedení stanice jsem se musela spokojit jen s její větší částí, ale nakonec jen málo kdy je možné vidět vše z obrovského objektu na nebi a tak je to prostě pohled z horního průletu nad vesmírným tělesem. Galaxie na pozadí hluboce černého vesmíru jsou malované podle skutečných snímků několika typů galaxií z astronomických webů, aby ten Vesmír vypadal k světu.

 

Složení Dort z oříškového těsta, krém višňový a karamelový, potah Smartflex - velvet barvený kakaem a gelovou barvou.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, red velvet.
Krém Volitelně jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, nugátový, máslový.
Barva Potah v barvě černé, stanice stříbrná. Zlaté hvězdičky na nápis. Galaxie barvené prachovými barvami a dozdobené fialovým třpytem.

 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno



Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690645