Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Krokodýlí dort

Pro dědečka Krále

Pro obdivovatelku Tima Burtona

Stejně jako každý rok, v únoru moc ráda připravuji dort pro svého tchána, protože on je nadšeným obdivovatelem mých dortů. Letos jsem namyslela dort v temné královské modré se zlatou krajkou a zlatými kvítky. Dort nebyl složitý, ale s jeho přípravou už mi mohla pomáhat Janička.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Již brzy budu mít velkou pomocnici. Bez problémů už umí rozetřít krajkovou hmotu do formičky, umí vyválet fondánovou hmotu tak, aby mohla tvořítkem vykrojit květinky, a bez problémů je umí v žilkovači vytvarovat.

Takže na mě bylo jen upéct dort, potáhnout jej a nabarvit airbrushovou barvou. Zlatou airbrushkou jsem nabarvila také kvítečka a okraje jsem ještě potřpytila. Krajku a květinky jsem připevnila na dort a Janička středy květů dozdobila perličkami.

Dort jsem připravila z vanilkového korpusu. Korpus jsem potřela borůvkovým gelem. Krém jsem udělala jogurtovo-borůvkový a okraj jsem připravila z odlehčeného máslového krému s vaječným likérem. Dort byl potažený vanilkovým Smartflexem Velvet.

Dědečku přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám a hodně zdraví, ať najezdíš ještě hodně kilometrů ve svém novém autíčku.

 
Složení Romantický dort k narozeninám. Korpus světlý vanilkový piškot, krém jogurtovo-borůvkový a máslový s vaječným likérem, potah Smartflex Velvet s vanilkovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet v tmavě modré barvě se zlatou jedlou krajkou, nástřik airbrush. Dekorace z hmoty Smartflex Flower barvené airbrushem a gelovými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

17. 2. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690632