Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
K 10. výročí svatebního veselí

K prvnímu svatému přijímání pro Natálku

Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání

Již po několikáté jsem byla požádána o dort k prvnímu svatému přijímání a zase jsem sama se sebou řešila, jestli je správné, abych jako nevěřící takový dort pekla.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Možná si teď někdo řekne a proč? No protože vím, jak důležitý tento životní krok pro děti a hlavně jejich věřící rodiče je. Ale protože právě dnes jsme si prožili svaté přijímání s našimi milými přáteli a jejich holčičkou Eliškou, nejlepší kamarádkou naší Janičky, poznala jsem, že je to především velká oslava a ke každé velké oslavě prostě dort patří a je asi jedno, kdo ho upeče.

S maminkou jsme se domluvily, že by na dortu měla být Bible, růženec a hostie, jinak si maminka přála, aby byl dort hlavně holčičí a měla by na něm převažovat růžová a bílá barva.

Dort jsem připravila z vanilkového korpusu s jahodovým a vanilkovým krémem. Aby byl dort na řezu krásný, připravila jsem korpus oranžový, který krásně doplnil růžový jahodový krém a žlutý vanilkový krém.

Dort je potažený mandlovým Smartflexem Velvet. Květinky jsou barvené gelovými barvami, lístečky jsou vytvořené královskou glazurou a pro větší lesk jsem použila zelinkavý třpyt.

Děvčátkům i klukům to dnes v kostele moc slušelo, byli jsme rádi, že jsme se mohli této slavnosti přijímání účastnit.

 
Složení Dort k prvnímu svatému přijímání s motivem bible, hostie a růžence. Korpus vanilkový, krém jahodový a vanilkový, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě a dozdobený královskou glazurou. Dekorace modelované z pasty Smartflex Flower, barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

31. 5. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686814