Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
K prvnímu svatému přijímání pro Natálku

Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání

Růže s poupátky

Tobík je spolužák naší Janičky, a protože nejen děti jsou ve třídě dobří kamarádi, ale i s rodiči najdeme příležitost se sejít, mám často možnost dětem v Janulčiné třídě udělat radost dortem k narozeninám nebo k jiným slavnostním příležitostem. Takovou příležitostí bylo třeba Tobíkovo první svaté přijímání.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Jak bude dort vypadat, jsem měla zcela ve svých rukou, jen mi maminka řekla, že má Tobiášek rád modrou barvu, ale co se týká chutí dortu, tam to byla jiná věc.

Tobi nemá rád čokoládu, to by až takový problém nebyl, ale když mi maminka napsala, že Tobík má rád Rafaelo, gumové medvídky a pomerančové TIC TACy, nějak jsem si z toho ten dort neuměla představit. Nakonec jsme se domluvili na dortu z ořechového korpusu s kokosovým krémem a s krémem pomerančovým s kousky želatinových bonbónů. A bylo to opravdu moc dobré. Někdy se do dortu prostě musí člověk pustit s velmi kreativním přístupem.

Dort jsem udělala světle modrý jako nebe, ozdobila jsem jej ornamenty z bílé královské glazury a na dort jsem vymodelovala kalich, víno, hostii a růženec a dvě bílé holubičky.

A co Tobíkovi popřát? Snad aby ho celý životem provázela láska pozemská i ta Boží.

 
Složení Dort k prvnímu svatému přijímání s motivem kalicha, vína, hostie a růžence. Korpus oříškový, krém kokosový a pomerančový s kouska želé, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet ve světle modré barvě a dozdobený královskou glazurou. Dekorace modelované z pasty Smartflex Flower, barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

18. 5. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690631