Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Jeden dračí pro přítele mé neteře

Fotbalista s houslemi

Davídkovi ke křtinám

Paní Petra mě požádala o dort pro svého manžela ke kulatým narozeninám. Přála si, aby na něm bylo to co má rád. Moc se mi líbilo spojení jeho zálib ve fotbale a v muzice, ale podle slov paní Petry, nejraději má svoje malé slečny a tak jsem se pokusila udělat dort s fotbalistou hrajícím na housle a jeho největšími fanynkami Lindou a Klárkou.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Připravit dort na toto téma nebylo úplně jednoduché, ale dort měl ještě další úskalí. Bylo potřeba jej připravit bez laktózy a bez lepku. Bezlepkový oříškový dort už jsem několikrát pekla, takže jsem z něj neměla strach, ale s bezlaktózovým máslem jsem se musela teprve seznámit. Pracovalo se s ním dobře a myslím, že ve výsledku byly krémy stejně dobré jako krémy, které běžně do dortů dávám.

Byla jsem moc ráda, že se tento dort povedl, protože si na něm takto mohla pochutnat celá rodinka.

Dort byl připravený z bezlepkové mouky, korpus jsem připravila oříškový, z másla bez laktózy jsem udělal višňový a tiramisu krém. Figurky představují dvě slečny a oslavence jako fotbalistu hrajícího na housle, jsou barvené gelovými barvami a dobarveny prachovými barvami. Dort je potažený potahovou hmotou s mandlovou příchutí. Okolo dortu jsem udělala krajinku, která souvisí s pracovní náplní oslavence.

Všem moc chutnal a malá slečna se speciální dietou byla spokojená, že mohla oslavovat stejně jako všichni ostatní.

 
Složení Dort k narozeninám s motivem rodinné slavnosti, kopané a hudby. Korpus oříškový z bezlepkové mouky, krém višňový a tiramisu z másla bez laktózy, potah Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, barevné piškotové, red velvet, bezlepkové.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah Smartflex Velvet v modré a zelené barvě. Dekorace, figurky a drobné motivy z hmoty Smartflex Flower, barveno ve hmotě a dobarveno gelovými barvami, stínováno prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686811