Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Pro mou milovanou babičku

Anemone pro Míšu

Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu

Listopad je náš narozeninový měsíc, a tak máme mezi oslavenci i naši olomouckou neteřinku Míšu, která letos oslavila svoji plnoletost. Když se na to éterické stvoření podívám, je skoro neuvěřitelné, že i ona už má právo říct "jsem dospělá". A bude mít pravdu.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Ale čas se zastavit nedá, a tak jsme hledali s Jirkou ten nejsprávnější dárek k těmto krásným narozeninám. Ze sady šperků by prý Míša radost neměla, a tak jsme se rozhodli, věnovat jí obraz. Když jsme to Michalce oznámili s přáním všeho nejlepšího, bylo vidět, že si myslí všelicos o šílených dospělých příbuzných, ale kresby na bankovkách, které vytvořily celek v  podobě 1800 korun za sklem, vykouzlily na její tváři docela hezký úsměv.

Na našem narozeninovém stole stály letos dorty tři, ale bylo zcela jasné, který dort komu patří, a to ještě dřív, než jsem do dortů zapíchla svíčky.

Dort jsem připravila jen s jemným černým krajkovým zdobením na bílém podkladu, které doplnily tři květy něžné růžové sasanky anemone.

Jsem moc ráda, že se mi opět podařilo Michalku potěšit, a že výběr dortu i dárku se nám - tetě a strejdovi - podařil.

Dort jsem připravila čokoládovo-mandlový s krémy v příchuti pistácie, mandarinka a granátové jablko.

Oslava

Oslava

Míšo, Michalko, Michaelo, přejeme ti ještě i touto cestou všechno nejlepší k 18. narozeninám!

 
Složení Dort s květinovým motivem Anemone Coronaria, korpus čokoládovo mandlový, krém pistáciový, mandarinkový a granátové jablko.
Barva Potah fondán MEC 3 v bílé barvě, černá fondánová krajka. Barveno ve hmotě, dobarveno gelovými barvami a třpytem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

25. 11. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690635