Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Davídkovi ke křtinám

Dort pro nadějnou pianistku

Ke křtinám i k prvním narozeninám

Na svoji dovolenou u sestry v Anglii jsem se patřičně vybavila cukrářským nářadíčkem a barvičkami a potahovými hmotami. Je těžké z toho všeho co mám vybrat jen to nejdůležitější, čím půjde splnit malá i velká přání mých neteří.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini

Už na parkovišti u letiště na mě měla moje nejstarší neteřinka Julia dotaz. Jednalo se samozřejmě o dortík. Měl být pro spolužačku, která se dostala na prestižní hudební školu. Je úžasnou pianistkou, svými výkony už se může ve 14 letech řadit mezi profesionální muzikanty.

Děvčata pro ni připravila překvapení přímo v americkém stylu. Na její oslavu jí všechny řekly, že nemohou přijít, jen jedna ji požádala, aby místo toho přišla k nim na večeři. Samozřejmě půjde o večírek se vším všudy, kde budou všechny její kamarádky, které jí fandí a na takovou parádu se dort nedal odmítnout. Popravdě hrkly mi slzy do očí a byla jsem ráda, že se svým dortem můžu být takové události přítomna. Ještěže jsem si vzala všeho víc než na jeden dort.

Dort jsem připravila z čokoládového a růžového piškotového korpusu, krém jsem připravila čokoládový a pistáciový. Dort je potažený vanilkovým Smartflexem Velvet. Noty a motýli jsou připravení z jedlé krajky – sweet lace a květinky jsou ze Smartflexu s přídavkem jedlého lepidla power tylo.

Květy anemone jsou barvené gelovými a prachovými barvami.

A to velké P Ř E K V A P E N Í Í Í Í Í se prý opravdu povedlo.

 
Složení Dort s motivem ..., korpus čokoládový a růžový piškotový, krém čokoládový a pistáciový, potah Smartflex Velvet s vanilkovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, red velvet, bezlepkové.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě. Dekorace z hmoty Smartflex Flower, probarveno ve hmotě a dobarveno gelovými a prachovými barvami. Motýlci a noty z jedlé krajky.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686791