Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Mozart pro malého pianistu

Houpací koník pro Nelinku

Když holky tančí street dance

S maminkou malé Nelinky se známe tak dlouho, že to při našem mládí snad ani není možné. Spoustu let se jezdila dívat do Brna, jak nám rostou děti, až se stalo, že z mých kluků jsou mladí muži a z mého růžového miminka je už velká slečna. A tak se Petra rozhodla, že je nejvyšší čas udělat něco, co by Brno přitáhlo do Ostravy a musíme říct, že se jí to moc povedlo.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Když jsme dostali zprávu o narození Nelinky začali jsme se na výlet moc těšit a ještě víc připravovat a vybavovat se dárečky.

S Janičkou jsme našly opravdu rozkošné šatečky, abychom tetě oplatily spoustu krásných šatiček, které nám vozila z Anglie, pak jsme vybraly látky na hrací deku a poctivě steh za stehem jsme ji ušily a chybět nemohl ani sladký dort, samozřejmě z bezlepkové mouky, aby ho maminka mohla a mlíčko bylo aspoň dva dny o dost sladší.

Na výlet do Ostravy jsme si vybrali krásný den a moc jsme si ho užili. Janička si Nelinku v doprovodu její babičky povozila v kočárku. Nelinka je chovací miminko, takže jsme si ji všichni mohli užít. Když se chová, nepláče, pokud tedy nepřijde hlad, to nikdo jiný než maminka nevyřeší.

Dort jsem pro maminku Petru připravila z oříškového bezlepkového korpusu s čokoládovým a nugátovým krémem. Na mandlový potah dortu jsem vytvořila květinky a kočárky v růžové barvě a nahoru na dort jsem udělala houpací koníky. Dort jsme přeci jen vezli docela daleko, takže jsem hledala variantu, aby byl dort milý, ale aby měl šanci zvládnout cestování, což se naštěstí podařilo.

Nelinko, všichni Královi tě s láskou vítají na světě, buď hodně zdravá a dělej mamince, tátovi a hlavně šťastné babičce samou radost. My se brzy přijedeme podívat, jak hezky rosteš.

 
Složení Slavnostní dort k narození miminka, korpus oříškový bezlepkový, krém čokoládový a nugátový. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex v růžové barvě. Dekorace z pasty Saracino, barvené ve hmotě a dokončené tekutými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

15. 5. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690628