Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Dort pro Modrou berušku

Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání

Bonsaj a orchideje k padesátinám

Narozeninové dorty peču moc ráda, ale pak jsou také dorty k významným životním událostem a ty pro mě mají zvláštní kouzlo. Mým přáním je, aby takový dort byl hodný onoho životního kroku, ať už je to svatba, maturita, křtiny, promoce nebo Klárčino první svaté přijímání.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Maminka si pro Klárku přála dort ve tvaru srdíčka v růžovo – bílém provedení, v ostatním jsem měla volnou ruku.

Nebylo to pro mě úplně snadné zadání, protože jako člověk, který věří v lásku, v budoucnost, v naději a moudrost, nejsem zcela zběhlá v tématice prvního svatého přijímání, ale byla jsem moc ráda, že mám příležitost takový dort udělat. Něco jsem si nastudovala, na některé detaily jsem se měla možnost zeptat svých věřících přátel Vlastičky a Martina, kterým tímto děkuji za cenné rady. Někteří si teď možná budou myslet, co je na takovém dortu složitého, ale pro mě bylo moc důležité, abych neudělala nějakou chybu při výběru toho, co na dort dám.

K vymodelování jsem si vybrala zlatý kalich s hostií, bibli a růženec a doplnila jsem vše drobnými růžičkami. Celé srdíčko jsem olemovala růžovým kanýrkem a na strany dortu udělala růžové zdobení královskou glazurou.

Dort jsme s maminkou domluvily ořechový s tiramisu krémem. Použila jsem ještě likérový krém pod potahovou hmotu, která byla v mandlové příchuti.

Blahopřejeme k prvnímu svatému přijímání, Klárko!

Složení Dort ve tvaru srdce s motivem kalichu, bible a růžence, korpus ořechový, krém tiramisu a podkladový s vaječným likérem, potah Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, red velvet, bezlepkové.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah Smartflex Velvet ve smetanově bílé barvě. Dekorace z hmoty Smartflex Flower, probarveno ve hmotě a dobarveno gelovými a prachovými barvami. Růžový ozdobný kanýr ze Smartflexu Flower, dozdobeno královskou glazurou.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686807