Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Anemone pro Míšu

Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu

Mořská panna a potápěč

Holky od dortů se potkávají na různých kurzech, setkáních a dortových skupinách, kde se seznamují s novými možnostmi v cukrařině, sdílí své zkušenosti s pečením, s novinkami na trhu i se zákazníky a hlavně je jim spolu dobře, protože trpí stejným „postižením“, rozdávají radost a oslazují lidem život.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Nejinak jsme se seznámily také s Lenkou. Tak nějak jsme si padly, jak se říká do noty. Nemáme to k sobě zrovna blízko a tak si kávu dáváme spolu zpravidla hlavně přes počítač, ale protože máme stejně staré slečny, pozvala nás Lenka k nim do Kařezu na podzimní prázdniny.

Přestože byl zrovna dušičkový víkend, jelo se nám s Janičkou na návštěvu parádně a příroda hrála opravdu všemi barvami. Holčičky se velmi rychle skamarádily, a tak stejně jako maminky táhly dlouhé noční, protože si pořád měly o čem povídat. Malý Sebastiánek si trošku hrál sám a trošku s holkama, ale nejvíc se s tátou věnoval zahradě a jiným mužským zálibám a my s Lenkou jsme pekly a pekly a pekly. Nějak se toho Lence sešlo hodně, teda ona říkala, že je to jen výjimka, ale moc jí to nevěřím. Je velmi pracovitá a ve své výrobničce dělá sladké zázraky málem na počkání.

A tak zatím co Lenka připravila další dva dorty, já jsem si pohrála s halloweenskou dýni, a hrála jsem si ráda, protože jsem zjistila, že zadavatelem je agentura pro děti, se kterou v létě odjela Janička s Martinem do Paříže, kde spolu strávili krásný prázdninový výlet.

www.zajezdyprodeti.cz

Dýně se povedla a udělala radost.

Děkuji Lence, že mě nechala sáhnout na její hračky v dortárničce v Kařezu a za skvělé podzimní prázdniny.

Karez
Karez
Karez
Karez

A vám, kteří jste z okolí Kařezu, doporučuji, abyste ochutnali Lenčin sladký svět.

www.dortykarez.cz

 
Složení Dort na motivy svátku Halloween ve tvaru dýně.
Barva Potah fondán MEC 3 v oranžové barvě, nástřik airbrushem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

2. 11. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686806