Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Jarní romance

Krásenkový dort s royal krajkou

Dort pro prima bráchu

Byla jsem moc ráda, když se Michalka a Michaela rozhodly na svoji narozeninovou oslavu pro květinkový dort. Pro Míšu to bylo těžké rozhodnutí, protože dobře zná moje dortové tvoření a možnost mít na dortu nějakou krásnou víličku nebo mořskou pannu byla pro 9 letou slečnu lákavá, ale nakonec přeci jen zvítězilo rozhodnutí, že dort bude pro obě oslavenkyně a bude více dospělácký než dětský.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Pokusila jsem se ho alespoň připravit tak, aby byl jako dort pro princeznu, vlastně pro princezny. Speciální krajkové zdobení z boku dortu jsem doplnila zlatými ornamenty a korunou dortu se stala květinová vazba. Vymodelovala jsem něžné kvítky hrachoru a krásenky a dala jsem jim růžový nádech. Základní barvu jsem udělala airbrushovou technikou nástřiku ve světlulince zelené barvě s odlesky žlutého sluníčka.

Dort jsem připravila vanilkovo - čokoládový s pistáciovým a jahodovým krémem. Jahodového krému jsem tentokrát dala dvě pořádné vrstvy, protože mi malá Míša prozradila, že by mohla mít dort jen z něj.

Malé i velké Michaele přejeme jen to nejlepší k narozeninám.

 
Složení Romantický dort k narozeninám s květinovým motivem, bílou krajkou a zlatou jedlou krajkou. Korpus vanilkový a čokoládový, krém pistáciový a jahodový, potah Smartflex Velvet s vanilkovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet ve světle zelené barvě, nástřik airbrushem. Květinová dekorace krásenky a hrachoru z hmoty Smartflex Flower barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami. Zlatá jedlá krajka na motýlky. Královská glazura, částečně zlacená.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

28. 3. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690648