Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Plameňák k narozeninám

Upíří dort pro Míšu

Vlčí máky pro maminku

Moje dcera a její kamarádky dorůstají do krásného věku, kdy se pomaličku proměňují v mladé ženy. 15. narozeniny je proto potřeba náležitě oslavit a na velkou oslavu je potřeba připravit velký dort.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

S maminkou oslavenkyně jsme dlouho dopředu domluvily termín oslavy, ale téma jsme hledaly docela dlouho. Nevím, proč jsme se nezeptaly naší Janči rovnou, protože naprosto přesně odhadla, jaký dort si bude její spolužačka přát.

Stejně jako je pro nás maminky těžké si přiznat, že naše maličké holčičky už mají svoji hlavu, je také těžké respektovat jejich přání, když už nechtějí dorty s vílami, princeznami a zvířátky.

Nakonec téma Upířích deníků zvítězilo a já věřím, že se mi podařilo i toto téma zpracovat tak, aby dort působil jemně a tajemně, stejně jako oslavenkyně.

Čokoládové a piškotové korpusy jsem proložila jahodovým a pistáciovým krémem, dort je potažený mandlovým Smart flexem velvet v barvě červené a černé. Krvavé zdobení je čokoládové, knížky jsem připravila z oplatek a fondánu s obrázkem z jedlého tisku.

Okolo dortových pater je jedlá krajka, fondánový medailonek, svíčky, ručně modelovaná fondánová růže. A klíč k záhadám nesmí chybět.

Krásnou oslavu Míšo a báječný poslední rok na základce!!!

 
Složení Slavnostní dort k patnáctým narozeninám, korpus čokoládový a piškotový, krém jahodový a pistáciový. Potah Smartflex velvet.
Barva Potah Smartflex velvet v černé a červené barvě. Dozdobeno čokoládou, jedlou krajkou, fondánovými doplňky a květinou z domácí fondánové hmoty, barvené ve hmotě a prachovými barvami. Číslovka 3D tisk.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

5. 4. 2021

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705745