Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský

Dort Srdce s růžemi: Dobrůtka za 20 let spolu

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Co nakoupit

  • Pár úsměvů
  • Zamilované oči
  • Hodně tolerance a diplomacie
  • Pár kapek důvěry
  • Špetka italského koření
  • Hrstička starostí
  • Trochu štěstí
  • Pár peněz (stačí přiměřeně)
  • 2 a více dětí
  • Velkou dávku legrace, může se dát i dvakrát

Jak na to

Pár úsměvů a zamilované oči se pořádně zamíchají, pak se to nechá chvíli uležet. Doba je hodně individuální, nám stačilo devět měsíců, respektive pět, šestý měsíc již byl založen důvod k tomu, aby se objednal potřebný oficiální papír, od jehož data vystavení se dobrůtka počítá.

Jak na to - dohotovení

Po sňatku je třeba promíchat další uvedené ingredience v libovolném pořadí, některé lze přidávat vícekrát s jinými je dobré šetřit. U každého páru jde o velmi individuální dávkování, chce to vyzkoušet, ale když se to podaří, je to obrovská dobrota.

Tip - dnes na závěr

Pokud se Vám tato dobrůtka daří jako nám, blahopřejeme, pokud to třeba nejde, zkuste přidat víc tolerance a diplomacie, někdy pomůže i legrace.

Tímto dortíkem chci poděkovat svému Jiřímu za to, že jsme spolu mohli prožít krásných 20 let. S italským kořením u nás doma hodně šetříme, starostí byla spíš hrst než hrstička, ale na dětech jsme nešetřili a legrace, důvěra a tolerance si u nás zabydlely svoje místečko, takže se moc těším na dalších 20 let s tebou.

Milí příznivci Královniček
nevíte, jestli se můžou na chlapa dělat i po 20 letech zamilované oči?
Doufám, že ano. Jinak nevím, co bude s tou diplomacií.

 

Složení Dort z piškotového těsta Královničky de luxe a punčová náplň. Fondánová poupata tmavých růží, fondánový potah dortu a krémové zdobení.
Těsto Piškotové de-luxe.
Krém Punčový.
Barva Barevné provedení v kombinaci bílé a růžové, s tmavě červenými poupaty růží a růžovým krémovým dekorem na bocích.
Cena Orientačně 20 let péče, práce a spolupráce, včetně ozdob.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690647