Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Na kávové vlnce

Divadelní pro Matěje a Rózku

Krásné čtyřicáté

Jen málokdy je cesta života taková, jak si ji plánujeme. Někomu stačí jen maličko změnit směr a někdo se musí vyrovnat s tím, že jeho plány nabraly do plachet úplně jiný vítr.

Matěje znám už hodně dlouho a vím, že on a oranžový míč, to je to, co k sobě patří, ale říkejme tomu třeba osud, stalo se, že všechno je trochu jinak. A i když to pro Matěje nemohlo být lehké, musel vyměnit míč za něco jiného.

Místo prken tělocvičny se objevila prkna divadelní a spolu s nimi také první láska a tak se stalo, že moje kamarádka Ája mě požádala o dort k 18. narozeninám nejen pro syna Matěje, ale i pro jeho slečnu Rózku. A téma bylo jasné – divadlo, představení Maryša.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

No tak téma by bylo a co já teď s tím? Kdo by neznal Maryšu, ale jak asi vypadá v podání mladých divadelníků, že? Naštěstí jsem dostala odkaz na fotky z představení, našla jsem si i plakáty a společně s mým Ondrou, bez kterého se při úpravách těchto věcí na dorty neobejdu, jsme vytvořili plakát divadelně narozeninový.

A tak pomaličku vznikal dort s divadelní oponou, s diváky, s fotografiemi z představení, ale taky s osmnáctkou a narozeninovou růží. Gratulantů se sešlo opravdu hodně a oslava Maryši, tedy pardon Matěje a Rózky, byla opravdu vydařená.

A já jsem ráda, že úspěch měl i můj dort připravený z oříškového a vanilkového piškotu, s karamelovým, malinovým a kokosovým krémem. Dort jsem potahovala mandlovou hmotou Mec 3 a barvila airbrushovými barvami. Růže je vytvořená z doma připravené hmoty na květiny, fotografie jsou vytištěné na fondánovém listu.

Matěji, přeji ti k tvým 18. narozeninám, aby sis poradil s každou zatáčkou ve tvém životě stejně dobře, jako sis poradil s tou zatím nejnesnadnější, která tě potkala. Přeji ti, abys byl pořád pohodář a smíšek, jako jsi teď. No a láska, k té ti nic přát nebudu, s tou si evidentně poradíš sám.

Oslava

Oslava

Oslava

Oslava

Oslava

Hodně štěstí a zdraví Matěji a Rózko!

 
Složení Slavnostní patrový dort na motivy divadelního představení, korpus oříškový a vanilkový, krém karamelový, malinový a kokosový. Potah mandlový fondán Mec 3.
Barva Potah Mec 3 barvený ve hmotě a airbrushem. Dekorace z domácí fondánové hmoty na květiny, fotografie tisk na fondánový list.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

19. 5. 2017

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690634