Královničky Královničky s Candy
Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Křtinový pro Matějíčka

Mozart pro malého pianistu

Houpací koník pro Nelinku

Před rokem mě paní Martina požádala o dort pro svého syna. Nebylo to pro mě jednoduché, ale nebyla jsem zrovna v pohodě, a i když jsem cítila, že ona je na tom mnohem hůř než já, požádala jsem ji, aby si dort objednala u mé dortové kamarádky.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Přestože Lucie se nelehkého úkolu zhostila bravurně a dort s Britanikem zvládla na jedničku, bylo mi líto, že jsem nemocné mamince odmítla a začala jsem si s paní Martinou psát. Paní Martina je opravdu velmi vážně nemocná, a proto jsem ji požádala, aby vzala jako výzvu pro nás obě, objednání dortu k dalším narozeninám.

Jsou nějaké síly mezi nebem a zemí, zrovna v den, kdy jsem začala myslet na to, že už to bude rok, ozvala se mi kamarádka paní Martiny a dort pro malého pianistu objednala. A musím říct, to tedy byla výzva.

Přání bylo vysloveno a na mě bylo zvládnout vytvořit dort s klavírem a mladým Mozartem.

Nebylo to jednoduché, docela jsem se toho tématu bála, ale slib je slib a nic víc jsem pro rodinu malého oslavence nemohla udělat, než splnit přání. Jsem moc šťastná, že se mi podařilo vytvořit dort, který vykouzlil údiv, úsměv a radost. Kéž by mé dorty mohly mít i léčivou sílu, ale takové bohužel neumím.

Téma bylo jasné, dort s černým klavírem, figurka Mozarta, vše ostatní už bylo na mě. Takže jsem přidala noty, a pak takové maličkosti jako kalamáře s inkoustem a pera.

Dort jsem udělala Mozartovský i uvnitř. Čokoládový korpus, krém stracciatellový a nugátový doplněný vrstvičkou pistáciového marcipánu. Dort je potažený mandlovou hmotou MEC flex, noty jsou vytištěné na fondánovém listu. Figurku a klavír jsem vytvořila z modelovací pasty Saracino.

Ke tvým 10. narozeninám ti malý pianisto přejeme, aby tě hudba provázela celým životem, aby tvoje rodina byla stále s tebou, a to co si často přejeme, aniž bychom tomu přikládali větší význam – ZDRAVÍ, ZDRAVÍ a ZDRAVÍ.“

 
Složení Slavnostní dort na motivy klavírní hudby W. A. Mozarta, korpus čokoládový, krém stracciatellový a nugátový s vrstvičkou pistáciového marcipánu. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex v bílé barvě. Obvodová dekorace tisk na jedlý papír. Figurka a klavír z pasty Saracino, barvené ve hmotě a dokončené tekutými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

25. 5. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668833