Královničky Královničky s Candy
Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Dort pro milovanou babičku

Pro milovanou tetičku

Jeden dračí pro přítele mé neteře

Paní Lenka mě požádala o dort pro svoji tetu ke krásným kulatým narozeninám. Z našeho povídání o tetě bylo zcela jasné, že paní Lence na tetě velmi záleží a má ji moc ráda, zcela jistě mimo jiné pro její kreativní přístup k životu. Paní oslavenkyně miluje ruční práce všeho druhu – mě by se jistě teta paní Lenky také moc líbila, protože je to moje krevní skupina. Tvoří z pediku, miluje korálky, ráda plete, tvoří z keramické hlíny a její nejoblíbenější květinou je orchidej.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

S paní Lenkou jsme se dohodly, že by se tyto její životní radosti měly na dortu objevit. Není úplně snadné skloubit tolik zálib, ale pokusila jsem se. Celý dort jsem oblékla do pleteného svetru, keramiku zastupují alespoň keramické knoflíky a také korále.

Orchideje jsem vybírala dlouho, přemýšlela jsem nad klasickou orchidejí Cymbidium, ale protože orchidejí je nepřeberné množství, rozhodla jsem se, že pro kreativní oslavenkyni mohu vybrat i něco netradičního a zvolila jsem orchidej vanilku.

Paní Lenka vybrala vanilkový piškot s krémem s příchutí tiramisu a vanilky. Jak řekla: "všechno sladké je dobré". Dort je potažený mandlovým Smartflexem Velvet, květiny jsem modelovala z třešňového Smartflexu Flower. Vše je barveno gelovými barvami ve hmotě a stínováno prachovými barvami. Barvu na keramické knoflíky jsem rozpustila v bílém alkoholu, aby její lesk více připomínal vypalovanou keramiku.

Paní oslavenkyni přeji pevné zdraví, aby mohla dlouho udivovat rodinu i známé svými dovednostmi.

 
Složení Dort k narozeninám s motivem pletení, keramiky a orchidejí. Korpus vanilkový piškot, krém tiramisu a vanilkový, potah Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, barevné piškotové, red velvet, bezlepkové.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě. Dekorace z hmoty Smartflex Flower, barveno ve hmotě a dobarveno gelovými barvami, stínováno prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668836