Královničky Královničky s Candy
Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Krásenkový dort s royal krajkou

Dort pro prima bráchu

Zlaté rybky pro moji lásku

Brácha to ovšem není můj, ale mé babičky. Strejda v těchto dnech oslavil svoje 85. narozeniny, ale duchem je to pořád mladík, všeuměl, dobrý pomocník při každé rodinné stavbě domu. Do dneška si sám obstarává zahradu i svůj dům, ještě nedávno chodil i do práce. Má rád dobré víno a je stále veselý, i když jeho život vždycky jednoduchý není, strejda si užívá každý den.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

A jeho největší přání k narozeninám…….
Bylo snadno splnitelné. Nejvíc si přál, aby za ním do Čech přijely všechny tři jeho moravské sestry.

Moc rádi jsme babičku na oslavu odvezli, a aby nejela s prázdnou, připravila jsem na tu velkou slávu dort. Bylo hodně témat, která by asi strejdu potěšila, ale rozhodla jsem se pro dort slavnostní, kytičkový, aby byl nejen dárkem pro strejdu, ale zároveň i takovým malým poděkováním pro jeho sestřičky. Zvlášť pro jeho nejmladší sestru, která kdykoliv je potřeba, nasedne na vlak a jede pomoct, nebylo tomu jinak ani teď, její zásluhou bylo pro všechny hosty navařeno, napečeno a o všechno postaráno.

Dort jsem udělala čokoládovo-oříškový s krémem z jahod, višní a malin – taková zahradní směs a druhý krém byl čokoládový s kapičkou 12 leté whisky.

Modelované květiny krásenky a jiřiny jsou ze Smartflexu Flower. Dort je také zdobený zlatou jedlou krajkou.

Strejdo, tak na zdraví a do dna, všechno nejlepší k narozeninám!

 
Složení Patrový dort k narozeninám s květinovým motivem a zlatou jedlou krajkou. Korpus čokoládový a oříškový, krém jahodový, višňový a malinový, potah Smartflex Velvet s vanilkovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet v zelené barvě, nástřik airbrushem. Květinová dekorace krásenky a jiřiny z hmoty Smartflex Flower barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami. Zlatá jedlá krajka.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

16. 3. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668831