Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský

Dort Jednorožec na noční obloze

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini

Janička s tátou vybrali pozvánku pro dětskou párty s jednorožcem, a tak jsem se pokusila udělat k ní stejný dort. Už někdy dřív jsem se zmínila, kůň, pardon jednorožec, není zrovna téma, do kterého bych se pouštěla ráda. Ale protože Janička koně, jednorožce a pejsky miluje, bylo na čase to zkusit. Navíc dceruška je sice kritická, ale nakonec mamince leccos promine.

Pokud byste chtěli zkusit udělat podobný dort, rozhodně nenechávejte přípravu zvířátka na poslední chvíli, je nutné, aby vám jednotlivé části před zkompletováním pořádně proschly, pak bude asi vše o dost jednoduší. Já jsem nedočkavec, a tak jsem se všemožně snažila dát koníka dohromady a pak se mi stalo to, co se dalo čekat. Koník trochu klesal v kolenou pod tíhou vlastního těla, ale naši přátelé mě krásně podpořili, prý je to přesná pozice právě přistávajícího okřídleného jednorožce, takže jsem se nakonec s některýma chybkama dokázala srovnat a dětem se dort líbil a hlavně všem moc a moc chutnal.

A co že jsme to mlsali? Na párty v Bongu jsem připravila dortík z čokoládového těsta, krém pistáciový a jahodový. Pistáciový jsem použila i jako podkladový krém pod jahodovou potahovou hmotu smartflex - velvet. Protože jsme na narozeninové párty měli oslavence dva, foukaly se jednou svíčky zlaté pro slečnu a jednou stříbrné pro mladého pána. Myslím, že oba šestiletí předškoláci byli spokojení a všichni jejich kamarádi si přišli na své.

 

Složení Patrový dort z čokoládového těsta, krém pistáciový a jahodový, potah Smartflex - velvet s příchutí jahodovou.
Těsto Čokoládové.
Krém Pistáciový a jahodový.
Barva Potah v barvě noční modři. Ozdoby bílé a zlaté, dekorační štrasový pásek s diamantovým efektem. Bílo zlatý jednorožec z hmoty Smartflex - flower.
Cena Na dotaz, vyzvednutí dortu v Brně

 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Dort
Pozvánka na narozeniny se snově nočním jednorožcem.

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690629