Královničky Královničky s Candy
Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám

Asterix a Obelix k 21. narozeninám

Kosmosy pro mou švagrovou Haničku

Když píši texty k dortům, jde mi to většinou samo, vzpomenu si, proč jsem dort dělala, napíši, proč mě práce bavila, proč se mi téma líbilo, proč jsem ráda dort pro oslavence připravila, ale dnes mi to vůbec nejde od klávesnice.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Bude to asi tím, že tentokrát to byl dort pro mého milovaného prvorozeného syna a já mám víc než kdy jindy potřebu říct, že jsem ho pekla opravdu s láskou, protože máme doma báječného kluka, který mě ve svých 21. letech umí podržet, když to potřebuju, umí říct: „to zvládnem mamčo“ a umí mě taky pěkně usměrnit, ale dělá to s takovou grácií, že se ani nemůžu rozčílit.

Takže tentokrát jsem dortem chtěla hlavně říct, děkuji, děkuji, že tu jsi, a že jsi takový, jaký jsi. Moc ti přeji, aby se ti vše dařilo, protože vím, že na tom co chceš, umíš zamakat a ještě si najdeš čas pro nás.

A proč zrovna dort s Asterixem a Obelixem? No jednak jsi je měl jako malý rád, a pak abyste se s Janičkou správně naladili na tu vaši parádní prázdninovou cestu do Paříže, do Disneylandu a do Asterix parku.

Tentokrát jsem měla doma i spolupracovníky, taťka mi nachystal obrázky, Janička je všechny vystřihla. A já jsem si tentokrát hezky zaexperimentovala, připravila jsem banánový a pistáciový korpus, krém jsem udělala sice z mascarpone, ale ochutila jsem ho ganeche z Kofily, teda jedna by asi nestačila, a čerstvé maliny se staly tou pověstnou třešinkou na dortu.

Dort jsem potáhla do designu Obelixových kalhot, obrázky na fondánovém listu doplnily Obelixovy copy, Asterixova přilba a jmelí.


No a hlavně to všééééééchno bylo kořeněno mamčinou láskou.

Oslava
Oslava
Oslava
Oslava

 
Složení Patrový dort k narozeninám s motivem Asterixe a Obelixe. Korpus banánový a pistáciový, krém mascarpone s příchutí ganache z Kofily a s malinami, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé a modré barvě. Obrázky tisk na fondánovém listu. Dekorace a doplňky modelované z pasty Dama, barvené ve hmotě a dokončené gelovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

6. 8. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668853