Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Pro moderátora rádia Krokodýl

Listopadový královský

Vintage dort pro princeznu

Nevím jak to kdo doma má, k někomu možná lítá čáp, ale do naší rodiny mnohem častěji vrána. První koncem října a pak už má fofr celý listopad. A tak se stalo, že na konci října má narozeniny moje sestra Jana, pak sestra Věrka, krásné 89. narozeniny letos v listopadu oslavila naše babička, pak mají narozeniny dvě mé neteřinky a nakonec i já a moje princezna Janička.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Letošní narozeniny pro mě nebyly zvláštní jen tím, že ty moje byly půlkulaté a Janička oslavila svoji první desítku, ale po moc, moc letech jsme se o narozeninách setkali všichni 4 sourozenci. Když přiletí jedna sestra, zpravidla tu není druhá a bráška to sice nemá z Prahy zase tak moc daleko, ale vše správně načasovat je někdy obtížné.

Ale letos se to podařilo a pro mě to byl nejkrásnější narozeninový dárek. Narozeninovou oslavu pro všechny říjnovo-listopadové holky jsme domluvili v prostorách hradní restaurace a rovnou s královskou hostinou na Špilberku.

Bylo nám všem moc fajn a nechyběla spousta gratulací, dárků, přípitků a úsměvů, ale ani dort. Tentokrát jsem připravila třípatrový v hnědém čokoládovém kabátku s jedlou zlatou krajkou a ornamenty z královské glazury, s korunou z cukrové květinové dekorace. Pro tu jsem vybrala zvonečky eustomy a drobné fialkové hortenzie.

Korpus jsem připravila pro první a třetí patro čokoládový s krémem z čokolády a pralinek s višňovým likérem a malinový krém. Druhé patro bylo na přání Janičky piškotové s vanilkovým a pistáciovým krémem.

Jsem šťastná a mám tip na další narozeninový dárek – zase se sejdeme, jo?!!!!!

Oslava

Oslava

 
Složení Slavnostní třípatrový dort ve vintage stylu, korpus čokoládový a piškotový, krém čokoláda, pralinky s višňovým likérem, malinový, vanilkový, pistáciový. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí s výraznou květinou.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex nastříkaný vintage hnědou barvou. Výrazné zdobení zlatou jedlou krajkou z Cake Lace a královskou glazurou. Květinová dekorace ze Smartflexu Flower, barvené ve hmotě a gelovou barvou, dokončeno prachovými barvami a třpytem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

3. 11. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690647