Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský

Konvalinky pro paní ředitelku

Cinkilinky konvalinky, v pět zas budou u maminky...

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Janička letos končí svoji tříletou docházku do školky Adélky, a protože tato školka má báječnou paní ředitelku, která miluje všechny dětičky a tak jim vybírá hodné paní učitelky, rozhodla jsem se udělat pro ni a její kolektiv dortík jako poděkování. A protože v červnu, kdy školka končí, je plno starostí a uklízí se třídy a vůbec se už všichni těší na prázdniny, udělala jsem ho teď na Den učitelů.

Protože byl dort úplně jarní, udělal všem paním učitelkám v tomto chladném počasí radost a zcela evidentně splnil svůj úkol – potěšil.

Původně jsem chtěla na dort ke konvalinkám přidat nějakou básničku, ale hned v první vteřině mě napadl verš: Cinkilinky konvalinky, v pět zas budou u maminky, a ten prostě nešel vymazat z hlavy. Takže nakonec konvalinkový bez básničky, ale zato s jedním objeveným tajemstvím.

Propadla jsem tak trošku kouzlu královské glazury a moc mě zajímalo, jak se asi dělají ta kouzelná kolečka, co odporují gravitaci. Říkala jsem si, že v tom bude asi fígl. A je v tom fígl!!!!

Dort pro kolektiv učitelek z MŠ Adélka byl oříškový s karamelovým a pistáciovým krémem. Potahovka mandlová v úplně jarní zelené barvě. Dort je ozdoben konvalinkami a ornamenty z královské glazury a doplněn kytičkou konvalinek ze smart flexu – flower.

 

Složení Dort z oříškového těsta, krém karamelový a pistáciový, potah smartflex-velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, red velvet.
Krém Volitelně kávový, jahodový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, nugátový, máslový.
Barva Potah v zelené jarní barvě s bílým a zeleným zdobením královskou glazurou. Květinová vazba z bílých konvalinek ze Smart-flex flower barvené gelovými barvami ve hmotě a stínované prachovými barvami.

 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686792