Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Drip dortík pro Ondru

Pro moderátora rádia Krokodýl

Listopadový královský

Když mi přešel mailík s žádostí o tento dort, docela jsem se zalekla, jednak to bylo v šibeničním termínu a hlavně spojit hesla moderátor rádia Krokodýl, ochotnické divadlo a nejlépe s motivy Dívčí války, mi připadalo hodně složité. Trochu jsem něco v tom duchu prohodila doma a moje milovaná dcerunka prohlásila:
„Ale mami, co nejvíc poslouchám? Radio Krokodýl, to prostě dáš a snaž se.“
V duchu jsem si říkala, no a co já teď s tím, měla jsem mlčet. Takže výzva!!!

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Dort jsem připravila jako divadelní scénu, s oponou se zlatými doplňky, rádio a krokodýla jsem umístila nahoru. Krokodýlkovi jsem udělala moderátorská sluchátka a bylo vymalováno. Vlastně ne. Ještě jsem nechala na fondán natisknout text z divadelní hry Dívčí válka a to prý mělo velký úspěch. Nečitelné texty si oslavencovi hosté fotili na mobil, aby si je mohli zvětšit a zjistit, co v nich je. Tak musím říct, že to mě vážně pobavilo.

Dort jsem připravila vanilkový s pistáciovým a čokoládovým krémem. Dort je potažený fondánem v podobě opony, obrázky jsou vytištěné na fondánovém listu. Ozdoby jsem tvořila z modelovací pasty Saracino.

Nejdůležitější byl samozřejmě nápad a pak už to šlo docela dobře. Pokud vím, dort radost udělal a nezklamal, takže Janča může v klidu dál volat do svých písniček na přání a být fanynkou brněnského nejposlouchanějšího rádia.
Jupííí!!!

 
Složení Slavnostní dort s motivem divadelní hry Dívčí válka pro moderátora Rádia Krokodýl, korpus vanilkový, krém čokoládový a pistáciový. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex jako barevná opona. Obrázky z hry a texty tisk na fondánový list. Ozdoby z fondánové pasty Saracino, barevný nástřik airbrushem, dkončeno gelovými barvami a třpytem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

12. 11. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690623