Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Asterix a Obelix k 21. narozeninám

Kosmosy pro mou švagrovou Haničku

K 10. výročí svatebního veselí

Když má člověk narozeniny v zimě, tak je holt musí slavit v teple domova nebo kavárničky či hospůdky. Úplně jiné to mají letní oslavenci, jako třeba sestřička mé lásky. Když je léto a máte zahrádku, není nad to uspořádat tam nějakou tu grilovačku, jen nikdy nevíte, co pro vás Svatý Petr nachystá. Včera nám teda pěkně zatopil, takže dospělí i děti jen stěží udržovali konverzaci, dokud nezapadlo sluníčko. Takže nejvíc slov pronesla oslavenkyně, když uviděla dort.
„Dort, jé to jsi neměla, jak jste ho převezli, kdo ho bude jíst, ale je krásnej, ježiš, kam to dám ….“

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini

No já myslím, že jsem měla, převezli jsme ho díky dokonalé přepravní krabici, kterou vyrobil můj šikovný manžílek (Brno – Olomouc), a Janička jeho přežití typovala na 50:50, po přejezdu opravovaného úseku dálnice, snížila odhad na 40:60 a já jí musela dát za pravdu. Dort naštěstí přežil až do prvního zakrojení nožem a všichni jsme si pochutnali na čokoládovo-malinové kombinaci.

Pro svoji švagrovou jsem vytvořila volánkový dort, se zlatým zdobením a s mými oblíbenými kosmosy v růžovém. A kdybyste někdo měl odvahu hádat, kolik má oslavenkyně roků, jsem si skoro jistá, že pokud ji osobně neznáte, nikdy by se vám to nepodařilo.

„Haničko, švagrová moje, já myslím, že se ani těch příštích narozenin nemusíš bát, stejně ti nikdo neuvěří, že slavíš to, co slavíš. Hodně zdraví a sklenky výš, popojedem.“

Oslava

Oslava

Oslava

 
Složení Dort k narozeninám s volánkovým zdobením a kosmosy. Korpus čokoládový, krém malinový, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě dozdobený fondánovými volány. Květiny modelované z pasty Dama Princess, barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

4. 7. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686790