Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Růže s poupátky

Saab 96 a sobíci

Klavír a noty pro Míšu

Paní Iva mě požádala o dort pro svého manžela ke krásným 30. narozeninám. K nám do Brna to má pěkně z ruky, ale příležitost, kdy projížděla Brnem ve správném termínu na služební cestu, si nechtěla nechat ujít. Jejím přáním byl dort v černo - bílé kombinaci, nejdůležitějším prvkem měl být SAAB, protože veteráni této značky jsou velkým koníčkem jejího manžela. Hledala jsem dlouho způsob jak udělat dort, který bude pěkný, elegantní, bude v sobě skrývat humor pro veselého oslavence.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Nakonec jsem se rozhodla jít do trošku minimalistické varianty, ale se vším, co na dortu mělo být. Černá a bílá, model Saabu, znak této automobilky a něco švédského. Že by soby?

Dort jsem připravila z vanilkového korpusu, krémy šlehačkovo-jogurtové s příchutí borůvek a žlutého melounu a k nim jsem přidala mantinely z jemného pistáciového krému. Dort je potažený Smartflexem Velvet mandle.

Z převozu dortu jsem měla možná větší strach než jeho majitelka, ale vše se povedlo, dort přežil i naši neslavnou D1 a já moc a moc děkuji za zprávu:

„Dort předčil očekávání, manžel hned poznal typ vozu. Spojila jste vkus s nadhledem, hravé auto jako dominanta dokonalé, vystihla jste to, děkujeme.“

Já děkuji a blahopřeji nejen k narozeninám, ale hlavně k báječné ženušce, která pro vás dort objednala. Byl to asi adrenalin pro nás obě, ale povedlo se.

 
Složení Patrový dort k narozeninám s motivem veterána Saab a švédských sobů. Korpus vanilkový, krém šlehačkovo-jogurtový s příchutí borůvek a žlutého melounu, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě s černobílým motivem válce a malovaným znakem Saab. Dekorace modelované z pasty Princess, barvené ve hmotě a dokončené gelovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

29. 4. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690638