Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
S elegancí pro mladého gentlemana

Romantický ke 40. narozeninám

Pro mou milovanou babičku

Letos jsem slíbila své rodince, že před Vánocemi budu péct jen vánoční cukroví a ne dorty. Přesto jsem se nechala na jeden dort přemluvit. Jednak proto, že měl být romantický kytičkový, a to dělám moc ráda, a jednak proto, že byl pro kamarádku mé kamarádky, které jsem nejprve rozmluvila romantiku pro 18. letou dceru a pak se nám ze zdravotních důvodů nepodařilo zúčastnit oslavy jejich 40. narozenin, takže jsem měla dojem, že jí ho tak trošku dlužím.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Ruka volná, fantazii se meze nekladou, a tak jsem se rozhodla udělat kytičkově vánoční variantu. Vše jsem ladila do bílé, růžové a zlaté. Květy anemone, krásenky a eustomy doplnily větvičky zlatého jmelí.

Vím, že Ája nemá ráda čokoládu, tak jsem dort připravila z vanilkového a oříškového piškotu. A protože ostatním čokoláda chutná, volila jsem jednu vrstvu čokoládového krému a dvě vrstvy pistáciové.

Přestože jsem dort dělala hlavně tak, aby se líbil Aleně, vše dopadlo jinak. Alenka onemocněla a na oslavu nemohla vyrazit, takže i tímto dortem se mohla potěšit jen z fotek.

Áji, zkusíme to letos, třeba se to při nějaké příležitosti podaří!

 
Složení Dort s květinovým motivem a romantickým laděním, korpus vanilkový a oříškový piškot, krém pistáciový a čokoládový.
Barva Potah fondán MEC 3 v bílé barvě se zlatými doplňky a štrasem. Květiny modelované z hmoty Smartflex Flower. Barveno ve hmotě, dobarveno gelovými barvami a třpytem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

20. 12. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690642