Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Kosmosy pro mou švagrovou Haničku

K 10. výročí svatebního veselí

K prvnímu svatému přijímání pro Natálku

Deset let ve dvou, to už je pěkný výkon, zvlášť když vám i tchýně často řekne: „Holka, ty máš snad nad hlavou svatozář, že s tím mým klukem vydržíš“.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

A dort k desátému výročí svatby se měl nést v tomto duchu. Manželka s desetiletou praxí si přála, aby dort trošku znázornil jejich rodinku. Manžílek rád rybaří, rád si vychutná dobrý doutník, umí vydělat penízky, ale také si je umí užít. Maminka tří dětí musí být dobrý manažer, koordinuje čas i prostor, a občas musí vymyslet i nemožné, zpravidla jak být v jednom čase na dvou místech. S tím mám svoje zkušenosti, ale holky šikulky se svatozáří nad hlavou mají nadpozemské schopnosti a zvládnou všechno, zvlášť když jim jde o krásné, šťastné a dlouhé manželství.

Dort jsem připravila z čokoládového a vanilkovo-pistáciového korpusu, ve stejném složení byly i krémy. Potah dortu je z mandlového Smartflexu – Velvet.

Protože 10. výročí svatby je cínové, udělala jsem základ dortu do stříbrné – cínové barvy, šlo o takovou tapetu, která měla ladit s hebkým pohodlným kobercem, znázorňujícím rodinou pohodičku. Děti jsem na dort nemodelovala, ale snažila jsem se, aby i ony měly na dortu své místo, a tak tři aktovky malých školáků a tři obrazy s jejich zálibami byly mou volbou. Manželovy záliby byly jasné, rybaření a doutníčky, a aby při tom nemusel ani z domu, máme tu rybky v dětském bazénku. A pak tu máme maminku. Kouká na věci s nadhledem a zvládne všechno, protože svoji rodinu miluje, a když tchýně řekla svatozář, tak svatozář.

Hodně štěstí do dalšího desetiletí, není nic krásnějšího než pohodová rodina.

 
Složení Dort k desátému výročí svatby pro manželku se svatou trpělivostí. Korpus čokoládový a vanilkovo-pistáciový, krém čokoládový, vanilkový a pistáciový, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě dozdobený stříbrným airbrushem. Dekorace modelované z pasty Dama Princess, barvené ve hmotě a dokončené gelovými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

6. 6. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690649