Královničky Královničky s Candy
Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Listopadový královský

Vintage dort pro princeznu

Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip?

Nataška se rozhodla, že ke svým 10. narozeninám už nechce dort s pohádkovými motivy, ale dort ve stylu vintage. Protože na narozeninovou oslavu pozvala svoji velkou rodinu, bylo potřeba udělat dort opravdu velký. Po domluvě s maminkou jsme vyhodnotily, že ani dvě patra by nemusela pro všechny stačit, a tak jsem připravila dort skoro jako na svatbu.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Moc požadavků jsem do zadání nedostala, jen snad ten, že na něm mělo být hodně růžové barvy, takže volba byla na mě a když maminka večer před oslavou psala, že se už moc těší a že se s Nataškou dohadují, jak asi bude dort vypadat, s klidným svědomím jsem odepsala, že jedno vím jistě, bude růžový.

Třípatrový růžový dort jsem zdobila jedlou krajkou a spoustou drobných růžových kvítků, které jsem tónovala zlatou barvou. Na nejvyšší patro jsem umístila také kameje v ozdobném zlatém rámu a zlatou číslovku deset.

Korpusy jsem připravila vanilkové, čokoládové a oříškové, krémy jsem udělala v příchutích čokoláda, mango, malina a pistácie.

Dort je potažený Mecflexem v mandlové příchuti, barvený airbrushovou barvou v odstínu pink pearl. Růžičky jsou barvené ve hmotě odstínem fuksiové a růžové gelové barvy. Krajku jsem vytvořila z anglické hmoty Cake Lace od Claire Bowman. Rámy obrázků a lístečky růží jsem vytvořila královskou glazurou. Některé jsem doplnila cukrovými perličkami. Na zlaté zdobení jsem použila tekutou zlatou barvu.

Krásné 10. narozeniny Naty!

 
Složení Slavnostní třípatrový dort ve vintage stylu, korpus vanilkový, čokoládový a oříškový, krém čokoláda, mango, malina a pistácie. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex v růžové barvě. Výrazné zdobení bílou jedlou krajkou z Cake Lace. Ozdoby ze Smartflexu Flower, barvené ve hmotě a gelovou barvou, dekorace královská glazura. Dokončeno tekutou zlatou barvou a cukrovými perličkami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

26. 9. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 675721