Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Saab 96 a sobíci

Klavír a noty pro Míšu

Jarní romance

Když Míša s maminkou slavila narozky, slíbila mamča, že když bude moct být dort kytičkový na společnou oslavu, bude si moct Míša na narozeninovou party s kamarády vybrat, co bude chtít.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Mluvilo se o mořské panně, čekala jsem Monsterku, ale Míša mě mile překvapila svým krásným přáním. Když jsem se s ní přišla domluvit, měla už pro mě nakreslený obrázek dvoupatrového dortu s klavírem. Bylo to takové až telepatické, protože jsem na podobný dort nedávno myslela a měla jsem chuť jej udělat jen tak dětem z dětského sboru k jejich 10. výročí, ale protože to bylo organizačně příliš náročné, nakonec z něj sešlo.

Když mám možnost pracovat na dortu, který je mi tématem blízký, nehledím na čas a hraji si.

Romantický bílý klavír jsem doplnila záplavou květin v pastelových barvách, klavír dostal také zlaté zdobení, které jsem nejprve udělala královskou glazurou, aby bylo plastické a pak přetřela štětečkem zlatou barvou. Noty jsem si nechala vytisknout na fondánový list. Mimochodem, byla to písnička Rolničky, rolničky, což se včera pro osvěžení v tom krásném skoro letním odpoledni moc hodilo.

Dort jsem připravila na Michalčino přání z vanilkového korpusu s krémy v příchuti jahod, šlehačkový melounový krém doplnil lem z čokoládového Ferrero Rocher. Potah dortu je ze Smartflexu Velvet v mandlové příchuti a klavír a židličku jsem modelovala z pasty Dama – Princess.

Z dortu jsem měla radost já, oslavenkyně Míša, ale i mnoho hostů na narozeninové oslavě, která se konala na krásném místě v Ořešíně na Ranči Ch, kde se děti parádně vyřádily, jezdily na koních a některým i o půl deváté připadlo, že je ještě příliš brzy vyrazit domů.

Děkujeme oslavenkyním Terezce a Míše za pozvání a za krásný den, který holky asi dostaly od Sv. Petra úplně sluníčkový. Oběma holčičkám přejeme ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám.

Oslava

Oslava

 
Složení Patrový dort k narozeninám s klavírem, květinami a hudbními motivy. Korpus vanilkový, krém jahodový, šlehačkový melounový a příchuť Ferrero Rocher, potah mandlový Smartflex Velvet.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě s motivem klaviatury a notového listu. Dekorace modelované z pasty Princess, barvené ve hmotě a dokončené královskou glazurou a gelovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

25. 4. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705741