Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Šťastných osmdesát

Kytarový pro Elišku

Výběr z dortů rok 2017

Po letních prázdninách jsem měla nějaké nepsavé období, ale i v té době jsem připravila pár dortů, která vám ráda představím. Jedním z nich je dort k 15. narozeninám pro Elišku, vnučku naší paní sousedky. Věděla jsem již dlouho před Eliščinými narozeninami, že budu dort připravovat, protože jsme o tom s paní sousedkou mluvily již dlouho předtím, než nastal narozeninový čas.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini

Nebyl to totiž jediný dort, který bylo potřeba na stejný termín připravit, protože oslavu měly hned tři vnučky najednou. Původně jsme se domluvily na dorty dva, ale nakonec dostala každá slečna svůj.

Nejdůležitější bylo vymyslet téma k dortu pro trošku rebelku Elišku, ale po několika milých setkáních jsme se dohodly na tom, že dort bude přeci jen malinko romantický, nějaká ta kytička a hlavně na něm bude Eliščina nová kytara.

Dort jsem připravila v krásné fialkové barvě se zlatými notami na jedlé krajce, další noty s texty oblíbených písniček jsem si nechala vytisknout na fondánový list. Na dort jsem si také nechala udělat 3D zlatou číslovku patnáct.

Vymodelovala jsem pivoňky, růžičky a krásenky a svázala je do malých kytiček. Největším oříškem pro mě bylo vymodelování kytary, ale myslím, že i tu její majitelka poznala.

Dort jsem připravila z korpusu red velvet, krém z mascarpone s malinami. Na obmazání dortu jsem použila máslovo bílkový krém, abych oddělila mascarpone od mandlového Mec flexu, kterým je dort potažený.

Eliško, přeji ti nejen úspěšné studium na nové střední škole, ale taky aby sis hodně dlouho se svojí sestrou a sestřenkami mohla užívat vaši báječnou babičku. Je to skvělá babička i detektiv a ještě navíc má neuvěřitelně pěkný rukopis.

 
Složení Slavnostní dort na motivy květin a hudby, korpus red velvet, krém mascarpone s malinami. Potah mandlový fondán Mec Flex.
Barva Potah Mec Flex stříkaný airbrushem. Květiny, kytara a drobné dekorace z fondánové hmoty Smartflex, noty tisk na fondánový list.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

21. 3. 2018

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686787