Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Vlčí máky pro maminku

Tomáškovo první svaté přijímání

Šťastných osmdesát

Dnešní povídání o dortu jsem dostala rozkazem! Jak už to tak bývá, svět je krásné místo a o náhody v něm není nouze. A tak se stalo, že Tomáškova teta mě požádala o dort k prvnímu svatému přijímání a moje skvělá kamarádka na mě při tom dávala pozor, protože jsme zjistily, že je kamarádkou Tomáškovy tety. Konzultanta k tomuto tématu stále potřebuji, protože i když se učím, je to pro mě trošku neznámá, ale vím a cítím, že jde o velký svátek v životě věřících dětí a tak jsem za radu a pomoc vděčná. Myslím, že dort se povedl, splnil očekávání a udělal Tomíkovi radost a to je úžasné.
Ale…
Zvedám telefon a těším se na poklábosení s kamarádkou a ona na mě zhurta: „Kdy bude mít Tomášek svůj dort na Královničkách?“

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Tak už Tomášku. Věřím, že víš, že máš báječnou tetu, která vše zařídila a tak jste si mohli pochutnat na dortu z piškotového a čokoládového korpusu s jahodovým krémem. Dort jsme s tetou probraly do nejmenšího detailu a i když vím, že moc nemusíš fondán, dohodly jsme se, že k tomuto dortu se bude hodit, aby byl krásný.

Až budeš mít dort třeba k narozeninám, můžeme spolu domluvit nějakého fotbalistu na zeleném krémovém trávníku. Z vanilkového Smart flexu jsem na dort připravila zlatý kalich, hostie, bibli a růženec.

Se jménem a datem mi pomohl odborník na design. Ještěže ho mám doma a pracuje za příslib večeře.

„Tomášku, děkuji tvé tetě, že mi dala důvěru k přípravě dortu pro tebe na tento krásný den a tobě děkuji za dokonalý úsměv na fotce s ním. Hodně štěstí a lásky boží i lidské.“

Oslava

 
Složení Slavnostní dort k prvnímu svatému přijímání, korpus čokoládový a vanilkový, krém jahodový. Potah mandlový fondán Smart Flex Velvet.
Barva Potah Smart Flex v krémové barvě. Dekorace z fondánové hmoty Smartflex Flower, barvené ve hmotě a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

27. 5. 2018

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690626