Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Pro obdivovatelku Tima Burtona

Violetta

Dort pro neteř Míšu

Když jsme si telefonovaly s maminkou malé oslavenkyně, a ona mě požádala o dort s Violettou, udělalo se mi černo před očima z představy, že bych měla dělat pokus o modelování populární hvězdičky. To jsme si naštěstí brzy vysvětlily, a protože tento populární dívčí seriál trošku znám, věděla jsem, že to bude fialovo-bílá kombinace barev, hvězdičky, srdíčka, kytičky, motýlci - a s tím nemám žádné potíže.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Barvu jsem dortu dodala airbrushem, vymodelovala jsem sluchátka, která prostě na dortu Violetta nemohou chybět. Aby dort byl opravdu slavnostní, přidala jsem do zdobení štras a růžový třpyt. Největší obavu jsem měla z nápisu Violetta, ale zvolila jsem svoji oblíbenou královskou glazuru a myslím, že se povedl.

Dortový korpus maminka na oslavu vybrala čokoládový, krémy jsem udělala z bílé a tmavé čokolády a čokoládovou kombinaci jsem doplnila krémem višňovým. Dort je potažený mandlovým Smartflexem Velvet.

Devítiletá oslavenkyně si přijela dort vyzvednout s maminkou a bylo vidět, že dort je podle jejich představ. Nic vás po mnoha hodinách práce na dortu nepotěší tak, jako pochvala od oslavence.

„Mami, takový dort jsem ještě nikdy neměla.“

Díky moc a krásné deváté narozky, princezno.

 
Složení Dort k narozeninám s hudebními motivy z královské glazury a fondánu. Korpus čokoládový, krém bílá čokoláda, tmavá čokoláda a višňový, potah Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet v bílé barvě s fialovou dekorací, nástřik airbrush. Sluchátka modelovaná Smartflexem Flower, barveno ve hmotě. Dekorace z fialové královské glazury, jedlé krajky, drobné ozdoby a květiny Smartflex Flower barvený ve hmotě. Zdobeno růžovým třpytem a štrasem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

18. 1. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690652