Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny

Na kávové vlnce

Divadelní pro Matěje a Rózku

Když mi začátkem léta napsala kamarádka Ája, jestli umím všechno, dost mě to pobavilo, ale samozřejmě šlo o dort, a to dort bezlepkový a ten mi docela jde.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Pro svoje přátele chtěla domluvit dort, na kterém by si konečně mohla pochutnat celá rodina. Vše jsme dohodly a já se pustila do plánování. Všichni v rodině mají rádi moře, maminka kávičku, tatínek vínečko a ty s tím něco udělej, milá Evičko. Představu jsem měla, moře na dortu mi docela jde, vlnky, mušličky a tak, hrníček na ubrousku jsem si taky představila hned, ale moje původní představa byla, že půjde o malý hrníček, zdobený růžičkami, se zlatým ouškem a vedle něj bude miska plná hroznového vína.

Jenže na plánování jsem měla dost času a tak mě nakonec oslovil úplně jiný hrníček, který jsem objevila, když jsem hledala nějaké „učitelské“ dárečky. Hrníček se mi tááák zalíbil, že jsem se rozhodla pro jeho ztvárnění na dortu.

Je to prostě na vlnách moře a kávy. Víno se mi sice z kompozice vytratilo, ale vím, že spokojenost byla i takto.

Dort se líbil a vanilkový bezlepkový korpus s malinovým a čokoládovým krémem všem moc chutnal. I hrníček byl jedlý, byl vytvořen z fondánové hmoty a naplněn čokoládou s kávovou příchutí.

 
Složení Slavnostní narozeninový dort na motivy kávy a moře, korpus vanilkový bezlepkový, krém malinový a čokoládový. Potah mandlový fondán Mec 3.
Barva Potah Mec 3 barvený ve hmotě a stříkaný airbrushem. Ubrousek z jedlé krajky, písek z třtinového cukru. Dekorace z fondánové hmoty - imitace porcelánu s náplní čokolády s kávovou příchutí.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

30. 6. 2017

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690629