Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Když holky tančí street dance

Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám

S elegancí pro mladého gentlemana

Normálně sousedovic Davču potkám tak jednou za půl roku, a to ještě před domem s klukama, ale jak jsme chtěly s maminkou v jejich obchůdku přes ulici domluvit dort, jako by byl ten kluk naprogramovaný. Takže naše domluva vypadala nějak takto: „jo 15, velikej, pšt.“. „Nejraději má pořád fotbal“, ….. mrk, mrk, “že Davčo, že rád hraješ fotbal“. „Jakýkoliv, jen ne moc čokolády, a co to bude dál?“ No prostě legrace. Ale aspoň mi zůstala docela volná ruka a já si pohrála s dortem v podobě rohového kopu, teda spíš pádu. A i když vůbec neznám Davidovy spolužačky, prý se mi podařilo jako fanynku vymodelovat docela hezky jednu spolužačku, po které všichni kluci tak trochu pokukují.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Takže i z posunkové řeči a mrkání mezi mnou a maminkou se nakonec podařilo vyčarovat dort, který ocenil oslavenec i celá jeho rodina.

Dort jsem na přání udělala bez čokolády, ale s oříšky a vanilkou a krémy jsem vybrala v příchutích banán, malina a pistácie. Dort je potažený mandlovou hmotou MEC 3 Flex, barvený je airbrushovými barvami. Figurky jsem vymodelovala z modelovací pasty Saracino, barvila jsem gelovkami a tekutými barvami. Plakát a světelnou tabuli jsem si nechala vytisknout na jedlý fondánový list. Za grafickou úpravu děkuji svému synkovi Ondrovi, za vytištění společnosti www.jedlyfotopapir.cz.

Hej, hej, hej, mít 15 je nej, hodně štěstí Davide!

 
Složení Dort s fotbalovým motivem - hráč s míčem u rohu a jeho fanynka, korpus vanilkový a oříškový, krém banánový, malinový a pistáciový. Potah hmota MEC 3 Flex.
Barva Potah fondán MEC 3 stříkaný airbrushem zelenou bravou, s modelovanou trávou a bílými doplňky. Dekorace z pasty Saracino, barvené ve hmotě a dokončené gelovými a tekutými barvami. Plakát a tabule se znaky tisk na jedlý papír.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

31. 1. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690651