Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Dort pro neteř Míšu

Dort pro milovanou babičku

Pro milovanou tetičku

Listopad je u nás ve znamení narozeninových oslav. Moje babička 7. listopadu oslavovala už po 87, ale kdo ji zná, nikdy by neřekl, že je to možné. Babička je naprosto skvělá, hodně čte, ráda houbaří, dokáže uvařit oběd pro celou rodinu, ale tentokrát jsem jí to na její narozeniny zakázala a navrhla jsem, že slavit se bude u nás. Slavili jsme ve velkém, oslavenkyně byly čtyři.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini

Babička je velmi praktická žena, má ráda vymoženosti moderní techniky, přesto je v ní i kousek romantické ženy a má ráda háčkované krajky, proto jsem pro ni připravila dort s jemnou jedlou krajkou. Dort jsem celý zabalila do jemného jedlého papíru s potiskem růží, pak jsem ho ozdobila zlatou jedlou krajkou a nakonec doplnila jemné zlaté a růžové krajkové motýly.

Dort jsem udělala z osvědčeného čokoládového korpusu, ale u krémů jsem trochu experimentovala. Dort jsem třikrát prokrojila, uprostřed byl krém šlehačkový s příchutí žlutého melounu, další dvě vrstvy s melounem vodním – červeným, každou vrstvu jsem doplnila karamelovým okrajem.

Dort je potažený v tenoučké fondánové vrstvě v mandlové příchuti.

Babičko, přejeme ti k tvým krásným 87. narozeninám hlavně hodně zdraví a také hodně dobrých čtivých knih. Naši lásku máš a všichni věříme, že si ji budeme moct společně ještě hodně dlouho užívat.

 
Složení Dort k narozeninám s motivem romantických květin a zlaté krajky. Korpus čokoládový, krém šlehačkový s příchutí žlutého melounu a červeného melounu, karamelový okraj krému, potah Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet v růžové barvě se zlatými doplňky a romantickým potiskem s motivem růží. Dekorace z jedlé krajky v růžové a zlaté barvě.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

18. 11. 2014

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686785