Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Výběr z dortů rok 2017

Jarní k 60. narozeninám

Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny

Když se mě kamarádka Jana zeptala, jestli bych jí mohla připravit dort na oslavu šedesátin, chtěla jsem ji odmítnout, protože bez výtahu v 6. patře se strašně špatně peče a jeden dortík jsem již připravovala. Ale pak mi to nedalo, zadání na dort bylo krásné, jarní květinkové a takové dorty já dělám moc ráda.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

S Janou jsme se domluvily na tzv. drip cake. Korpus jsem připravila vanilkový a čokoládový s jahodovým a karamelovým krémem. Dort je potažený tenkou vrstvou pravého marcipánu, ten je ozdoben meringue swiss krémem v zelené barvě a politý čokoládovou ganache.

Celá příprava dortu mě bavila, ale nejvíc jsem si užila přípravu konvalinek, podléšek a tulipánů. Na barevnost květin jsem použila prachové barvy.

Jsem moc ráda, že mi moji prima kluci kdykoliv pomůžou s nošením nákupů, jelikož do toho našeho patra nad stromy se to vážně bez výtahu těžko nosí, ale radost, kterou mohu svými dorty udělat, za to stojí.

Oslavenkyni přeji všechno nejlepší a hodně zdraví k jejím krásným kulatým narozeninám a Janě moc děkuji za informaci, že se dort líbil a moc chutnal.

 
Složení Slavnostní květinový dort - drip cake, korpus vanilkový a čokoládový, krém jahodový a karamelový. Potah marcipán a swiss krém.
Barva Potah marcipán a zelený swiss krém, stékaná ozdoba z čokoládové ganache. Květinové dekorace z fondánové hmoty, barvené prachovými barvami. Dozdobení plátkovým zlatem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

13. 3. 2018

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686810