Královničky Královničky s Candy
Devadesáté Vánoční hvězda Plameňák k narozeninám Upíří dort pro Míšu Vlčí máky pro maminku Tomáškovo první svaté přijímání Šťastných osmdesát Kytarový pro Elišku Výběr z dortů rok 2017 Jarní k 60. narozeninám Když naše Zlatečko slaví 90. narozeniny Na kávové vlnce Divadelní pro Matěje a Rózku Krásné čtyřicáté Drip dortík pro Ondru Pro moderátora rádia Krokodýl Listopadový královský Vintage dort pro princeznu Oranžový nebo modrý, stékaný nebo drip? Křtinový pro Nelinku Terezii Křtinový pro Matějíčka Mozart pro malého pianistu Houpací koník pro Nelinku Když holky tančí street dance Fotbalový pro Davida k 15. narozeninám S elegancí pro mladého gentlemana Romantický ke 40. narozeninám Pro mou milovanou babičku Anemone pro Míšu Halloweenská dýně aneb prázdniny v Kařezu Mořská panna a potápěč Čajový obřad k 18. narozeninám Padesátinový do boudičky Myslivecký dort pro tatínka k 75. narozeninám Asterix a Obelix k 21. narozeninám Kosmosy pro mou švagrovou Haničku K 10. výročí svatebního veselí K prvnímu svatému přijímání pro Natálku Pro Tobíka k prvnímu svatému přijímání Růže s poupátky Saab 96 a sobíci Klavír a noty pro Míšu Jarní romance Krásenkový dort s royal krajkou Dort pro prima bráchu Zlaté rybky pro moji lásku Krokodýlí dort Pro dědečka Krále Pro obdivovatelku Tima Burtona Violetta Dort pro neteř Míšu Dort pro milovanou babičku Pro milovanou tetičku Jeden dračí pro přítele mé neteře Fotbalista s houslemi Davídkovi ke křtinám Dort pro nadějnou pianistku Ke křtinám i k prvním narozeninám Dort Aero Cililink Dort Golfová jamka 19 Dort pro malířku Dort pro Modrou berušku Dort pro Klárku k prvnímu svatému přijímání Bonsaj a orchideje k padesátinám Dort Láska pro dva Dort pro mou lásku Královská glazura (kurz) Dort pro brášku Dort Plnoletý Dort Orchideje v modrém Dort Vánoční dárek Dort S orchidejemi Dort Stargate DHD Dort Čínský drak Dort pro švagrušku Dort Srdce od bratra Dort Pivoňka s lisianthem Dort Norské fjordy Dort Jarni Velikonoce Dort Kraslice Dort s konvalinkami Dort Čokoládový z lásky Dort Jarní poděkování Dort Pro tatínka Krále Dort Star Trek Depp Space Nine Dort Růže s karafiáty Dort Vánoční skřítek Dort Fialová růže Dort Pro budoucí maturanty Dort Jednorožec na noční obloze Dort Růže se zlatými motýly Dort Pro babičku Dort Moudrá sova Dort Se zlatou korunkou Dort S kolibříky Dort Mapa pokladů Dort Martin 18 Dort Indie a slon Dort Kostka na kostce Dort s pivoňkou Dort Srdce s růžemi Dort s orchidejí Dort s růžemi Dort Fialová stuha s motýly Dort Karetní Dort Miminko ve fialkách Dort Modré snění s růžemi Dort Motýlí píseň Dort Pomněnkové pohlazení s motýlem Dort S květinami Dort Vánoční Dort Bílé Vánoce Dort Modrá a bílá Dort Modré růže Dort Vinařský
Křtinový pro Nelinku Terezii

Křtinový pro Matějíčka

Mozart pro malého pianistu

Když už jsme tak letos hlídali Vlastičce některé děti, aby mohla v klidu přivést na svět dalšího kloučka , nemohli jsme si nedopřát i výlet na Matějíčkovi křtiny. A šlo by to bez dortu???? Nešlo!!!!!

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

A protože Matějíček z takového dortu má zatím jen sladko v pusince po sladším mlíčku od mamky, dort jsem připravila tak, aby si jej mohl užít i Davídek, který v té době zrovna slavil své druhé narozeniny. I když Janička vybrala neodolatelný dárek v podobě úžasného bagru, dort měl úspěch také. Nejen u dětí, ale i u dospělých.

Dort jsem připravila čokoládovo-vanilkový s krémy z malin, pistácií a karamelu. Dort je potažený mandlovým Mecflexem. Ozdoby jsem připravila z vanilkového Smartflexu Flower, a že těch knoflíčků a tričínek a bodíček bylo. Miminko a medvídky jsem vymodelovala z modelovací hmoty Saracino.

Děkujeme všem Lojdíkům za krásné prázdniny a pozvání na křtiny, mamince a Matějíčkovi přejeme hodně a hodně zdravíčka, protože ho oba moc potřebují. A Vlastě, Martinovi, Elišce, Filípkovi, Davídkovi i Matějíčkovi přejeme lásku a štěstí a lásku.

A babičku moc prosíme, aby nám odpustila, že jsme se nestihli přijet podívat do Martínkova, ale když už k ní přijel i pan prezident, věříme, že i Král se jednou dostaví.


Křtiny

Křtiny

Křtiny

Křtiny

Křtiny

 
Složení Slavnostní patrový dort ke křtinám, korpus čokoládovo - vanilkový, krém malinový, pistáciový a karamelový. Potah MEC 3 Flex s mandlovou příchutí.
Barva Potah fondán MEC 3 Flex v bílé barvě. Ozdoby a dekorace ze Smartflexu Flower, barvené ve hmotě, figurky z modelovací hmoty Saracino, barvené ve hmotě a dokončené tekutými a prachovými barvami.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

27. 8. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705745