Královničky Královničky s Candy
Svatební pro Veroniku a Ondru Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Když se táta žení

Svatební dort s labutěmi

Dort Srdce za syna

Myslím, že vyrobit svatební dort je velký úkol pro každého cukráře, ale pro amatérskou cukrářku je to prostě výzva. Zvlášť když tato amatérská cukrářka má na dort velké požadavky, jako jsem měla já.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini

Přála jsem si, aby dort byl originální, samozřejmě krásný, ale také romantický a hlavně dobrý. Navrhla jsem proto příchuť piškotu i krému čokoládovou a klasický bílý potah z fondánové hmoty s mandlovou příchutí. Krémové zdobení bylo jen něžné na doplnění fondánových ozdob.

Na výrobu labutí jsem použila Smart-flex-flower, ze stejného fondánu jsou i kytičky. Květinek jsem na dort vyrobila přes 90, ale použila jsem jich nakonec jen 85.

Labutě – věděla jsem, že bych labutě na dortu mít chtěla, protože jsou výrazem věrné lásky, jsou něžné, krásné a majestátní. Hledala jsem dlouho, jak na to, a tyto se mi líbily nejvíc. Myslím, že se mi je podařilo zvládnout tak, aby byly nejen něžné, ale i slavnostní, čehož jsem snad dosáhla zlatým zdobením a korunkou pro labuť nevěstu. Hlavičky labutí vytváří srdíčko, aby bylo lásky ještě víc.

Květinky jsou částečně na drátkách, okolo labutí a ostatní jsou jen položené na krému nebo jen vodou přilepené na fondánovém podkladu.

Složení Patrový dort s výrazným zdobením, váha dortu 6,3 kg
Těsto Čokoládové
Krém Čokoládový
Barva Barevné provedení v bílé barvě, zdobení bílé, žluté a zelené z hmoty Smartflex Flower a z máslového krému


 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690645