Královničky Královničky s Candy
Svatební pro Veroniku a Ondru Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Techniky - květiny

Svatební pro Veroniku a Ondru

Svatební dort pro Hanku

Svatba – někdo říká, že už je to v dnešní době přežitek, že se dá žít i bez papíru, ale…

Pro mě zrovna ten papír znamená, že to mladý pár myslí opravdu vážně, že se nebojí říct celé rodině a přátelům: „od teď jsme my, my dva podporující se ve snech, s respektem a pochopením pro toho druhého, ale také s pokorou a láskou ke všemu společnému.“

Jsme rádi, že oba naši synové takovou odvahu mají a jejich partnerky se staly jejich ženami, snad jsme jim byli dobrým vzorem a snad právě proto i oni věří, že rodina má pořád smysl.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Po krásné říjnové svatbě Martina a Kačenky jsme nestihli ani osušit slzičky radosti a Ondra přišel se zásnubním prstýnkem pro Verunku a ona o Vánocích řekla: „tak jo“. Přestože jsem byla moc ráda, že první svatbu jsem si užila bez starostí o svatební dort, k upečení dortu na naši druhou svatbu jsem se nechala přesvědčit velmi snadno. Mě to prostě baví!

Když jsme v lednu poprvé s Veronikou o dortu mluvily, viděla jsem několik návrhů, všechny krásné, ale čím víc se svatba blížila, tím méně bylo času na povídání, a tak nakonec vznikal dort z útržků vět mezi dveřmi: „prosím jahody a čokoládu, jé ta krásenka je krásná, ve svatební kytičce budou červené trsové růžičky“…… hmm, tak jo. „Jo a královská glazura by byla fajn.“

K červeným trsovým růžičkám a krásence přibyl do vazby nevěstin závoj a bílé eustomy. Dort byl z čokoládových a oříškových korpusů v prvním a třetím patře s jahodovým a čokoládovým krémem. Pro ty kteří dávají přednost světlému korpusu jsem připravila druhé patro vanilkové a oříškové s krémem z kiwi a višní.

Protože bylo potřeba převézt dort z Brna na Vysočinu, domluvili jsme se na fondánovém potahu, který jsem ozdobila květinovým motivem z královské glazury.

Víte, jak se pozná, že už vás hned tak něco nerozhodí? Když ustojíte to, že ve dnech pečení se po mnoha chladných dnech oteplí na úžasných 37 stupňů, následně i to, že se vaše trouba rozhodla péct jen na tolik stupňů, na kolik se sama cítí, takže ji několik hodin kontrolujete s teploměrem v ruce, pak s dortem v autě vyrazíte k rozhledně, protože se navigaci zdá, že tudy vede nejlepší cesta. Poslední kilometr lesní cestou do tábora už je jen maličkost, protože vy si jedete pro sladké úsměvy a rozzářené oči nejen novomanželů, ale všech svatebních hostů.

Verunko a Ondro, jsme šťastní rodiče, protože věříme, že vaše veselka ve Veselé byla krásným začátkem velkého veselí na celý život.

Oslava
Oslava
Oslava
Oslava
Oslava
Oslava
Oslava
Oslava
Oslava

 
Složení Třípatrový svatební dort zdobený květinami - trsové růže, eustomy, krásenky, nevěstin závoj. Korpus čokoládový, oříškový a vanilkový, krémy jahodový, čokoládový, višňový a kiwi. Potah švýcarským krémem a mandlovým fondánem zdobený královskou glazurou.
Barva Potah švýcarským krémem a mandlovým fondánem v barvě bílé, květiny z hmoty Smartflex Flower. Květiny a listy barvené gelovými barvami a stínované prachovými barvami a leskem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

24. 6. 2023

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705744