Královničky Královničky s Candy
Svatební pro Veroniku a Ondru Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Fialové růže pro novomanžele Ryškovy

Svatební pro slečnu Báru

Svatební dort od kmotřičky

Podzimní svatba slečny Barbory a pana Michala se nesla v hnědých a oranžových tónech. Ještě než jsme se se snoubenci sešli na domluvu svatebního dortu, dostala jsem obrázky svatebních šatů, svatební výzdoby a svatební kytice. Je vždy příjemné vědět předem, jakým směrem by se návrh designu měl odvíjet.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Slečna Bára už měla o svatbě docela jasnou představu a s partnerem se hezky doplňovali, takže nebylo těžké nabízet varianty a pracovat na nich. Od začátku bylo jasné, že hlavním motivem bude podobná kytice, jako bude ta svatební. Přestože se svatba ponese v tónech hnědé a oranžové, nevěsta si přála, aby její dort byl bílý. Měla také přání, aby se na dortu objevilo jemné zdobení z královské glazury.

Chtěla jsem snoubence překvapit motivem z jejich svatebního přání, ale bylo pro moji práci s královskou glazurou zatím moc složité, takže jsem použila vzor jiný, ale zcela jedinečný, bez jakékoliv předlohy. Další korpusy jsem doplnila zlatou jedlou krajkou s motivem vinné révy, která bezesporu patří jak ke svatebnímu veselí, tak k podzimnímu období. Dort jsem doplnila stojánkem s motivem vinných listů, který oddělením korpusů a nabytím na výšce udělal z dortu opravdu slavnostní záležitost.

Se snoubenci jsme se dohodli, že k hlavnímu svatebnímu dortu přidáme ještě dva dorty děkovné, které budou mít stejné prvky jako svatební dort.

Při výběru korpusů a krémů jsme neměli problém vybrat základní příchuť korpusu, tou byla zcela jasně čokoláda. Krémů jsem snoubencům nabídla několik, a přestože jim chutnali všechny, dohodli jsme se na krému čokoládovém, malinovém, pistáciovém a na krému s příchutí vaječného likéru.

Pro rodiče snoubenci vybrali dort z korpusu red velvet s krémem z mascarpone s čerstvými malinami a s příchutí vanilky.

Dorty jsou potažené mandlovým a třešňovým Smartflexem Velvet. Květinová dekorace je modelovaná ze Smartlexu Flower. Na dort jsem vymodelovala 35 růží a 15 oranžových kal. Připravila jsem 22 kusů jedlých krajek a ornamenty z královské glazury.

Děkuji vám, Báro a Michale, že jste mi dovolili připravit váš svatební dort. Přeji vám, aby vaše láska vydržela aspoň tolik let, kolik jsem já připravovala vaše dorty hodin, protože pak se určitě dožijete zlaté svatby.

 
Složení Třípatrový svatební dort s mezistojánkem a se dvěma děkovnými dorty. Korpus čokoládový a red velvet, krémy čokoládový, malinový, pistáciový, vaječný likér, mascarpone s malinami a vanilkou. Potah smartflex-velvet s mandlovou a třešňovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, lískooříškové, piškotové, red velvet, sachr.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah Smartflex Velvet v barvě bílé, květiny z hmoty Smartflex Flower, dekorace královská glazura a jedlá krajka. Květiny a listy barvené gelovými barvami ve hmotě a stínované prachovými barvami a třpytem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690638