Královničky Královničky s Candy
Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Když motýli tančí

Fialové růže pro novomanžele Ryškovy

Svatební pro slečnu Báru

S tatínkem dvojčátek Karolínky a Míši jsme už dvakrát domlouvali dort k jejich narozeninám, ale tentokrát pro mě měl připravené zcela jiné zadání než klauny a zvířátka.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Tentokrát to byl dort svatební, protože konečně nastal čas, aby celá rodina měla stejné příjmení. Nevěsta mi vysvětlila, že svatba už se chystala víckrát, ale smutné nebo veselé události, třeba příchod dvojčátek, si vyžádaly její odložení.

Nastávající paní Ryšková si přála dort v bílo-fialové barvě. V její svatební kytici byly fialové růže, na svatebních stolech byly doplněné bílými lisianthusy, takže květinová dekorace byla jasná. Protože si nevěsta přála jemný dort, květy jsem doplnila jen jedlou krajkou.

Zatím co květinovou dekoraci jsme vymyslely velmi rychle, dlouho jsme s nevěstou vybíraly vhodnou kombinaci korpusů a krémů. Vítěznou zelenou dostal dort, který měl první a třetí patro z oříškovo - čokoládových korpusů, prostřední patro bylo čokoládovo – vanilkové. Krémy jsme vybraly v příchuti jahoda, capuccino, čokoláda. Dort byl potažený pravým marcipánem a slabou vrstvou Smartflexu Velvet v mandlové příchuti, aby byl dort krásně bílý. Lisianthusy a růže jsem vytvořila ze Smartflexu Flower, který jsem barvila gelovými barvami a živost jim dodaly barvy prachové a lesk.

Jsem moc ráda, že jsem manželský pár měla možnost vidět v jejich svatební den. Oběma jim to velmi slušelo, ale šaty nevěsty byly naprosto nadčasové, krajkové a dokonalé. Myslím, že jen málokdo by si troufl hádat, že nevěsta je maminkou dvou dětiček, protože prostě vypadala jako princezna a moc jí to slušelo.

Milí novomanželé Ryškovi, děkuji, že jsem od Vás dostala důvěru a mohla Vám připravit Váš svatební dort. Ráda se připojuji ke všem gratulantům a přeji Vám krásné, dlouhé a šťastné manželství.

Velmi se těším na slíbené svatební fotografie, protože se znovu moc ráda podívám na to, jak jste byli ve svůj svatební den šťastní a hlavně budu ráda znovu obdivovat nádhernou nevěstu.

 
Složení Třípatrový svatební dort v barevné variaci svatby - bílá a fialová. Korpus oříškový a čokoládový, čokoládový a vanilkový, krémy čokoládový, jahodový a cappucino. Potah marcipán a vrchní Smartflex Velvet s mandlovou příchutí.
Barva Potah Smartflex Velvet v barvě bílé, květiny z hmoty Smartflex Flower, dekorace jedlá krajka. Květiny a listy barvené gelovými barvami a stínované prachovými barvami a leskem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

1. 9. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 675729