Královničky Královničky s Candy
Svatební pro Veroniku a Ondru Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Svatební pro Ivetku

Svatební dort pro Martinu a Milana

Když motýli tančí

Když jsme s nevěstou tento dort domlouvaly po telefonu, vypadalo to, že by chtěla spíš něco dobrého na stůl pro svatebčany, kvůli dodržení tradice, ale nakonec bylo všechno jinak.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Velmi romanticky naplánovaná svatba na hrad Bouzov přiměla budoucí manželský pár do našeho setkání změnit plány. K mému překvapení se nejprve objevilo přání na bílou barvu dortu - a změna to byla opravdu velká, z původní hnědé nebo starorůžové - pak na vodopád květů a nakonec jsme se dohodli na jemném zdobení královskou glazurou.

Měla jsem z takového zadání upřímnou radost, protože i když svatební hostina nebyla již v romantickém prostředí zasněženého hradu, svatební fotografie s romantickým dortem jistě v albu zůstanou.

Dalším bodem našeho domlouvání byla velikost dortu. Bojovali jsme mezi dvěma nebo třemi patry, protože svatba byla velmi krátce po vánočních svátcích a tak nebylo jisté, kolik sladkého bude potřeba. Domluvili jsme se sice na dvě patra, ale protože nevěsta měla při našem setkání stále obavu, zda to bude stačit, přistihla jsem se, jak strašně moc ji nechci zklamat, že jsem stále přidávala a přidávala, takže i když měl dort patra dvě, porcí se z něj dalo udělat stejně jako z třípatrového dortu.

A jak to bylo s příchutěmi?

Bylo krásné sledovat, jak ženich s nevěstou chtějí jeden druhému vyjít vstříc, ale jak chutě každého z nich jsou naladěné jinak. Každé patro jsem tedy udělala jiné, aby si svatební dort mohli užít oba. Obě patra byla sice z čokoládového a vanilkového korpusu, ale jedno patro bylo s ovocnými krémy, mandarinkovým a ananasovým a druhé patro bylo s čokoládovým a kokosovým krémem.

Dort byl potažený mandlovým Mecflexem, zdobený královskou glazurou. Ze Smartflexu Flower jsem vytvořila bílé a růžové eustomy.

Je pro mě vždy velkým potěšením, když si svatebčané udělají čas a dozvím se, jak byli spokojení. No a když jsou spokojení nad svoje očekávání jako novomanželé Martina s Milanem, je moje radost o to větší.

Přeji vám hodně štěstí na cestě společným životem. Věřím, že většina dnů bude úplná bouzovská pohádka.

 
Složení Patrový svatební dort zdobený květy eustomy. Korpus čokoládový a vanilkový, krémy mandarinkový, ananasový, čokoládový, kokosový. Potah mandlový Mecflex zdobený královskou glazurou.
Barva Potah Mecflex Velvet v barvě bílé, květiny z hmoty Smartflex Flower, dekorace královská glazura s růžovým tónem. Květiny a listy barvené gelovými barvami a stínované prachovými barvami a leskem.


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
Brno

17. 1. 2017

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 705745