Královničky Královničky s Candy
Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Svatební dort pro slečnu Martinu

Když se táta žení

Svatební dort s labutěmi

Když se táta žení a vy jste člověk, který peče a peče a peče, je asi na místě očekávat, že na svatbu uděláte dort. Ale když on táta přišel s termínem až po jiné nevěstě, která si u mě dort objednala.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Upéct dva svatební dorty nebylo nic snadného, ale nakonec to vyšlo.

Když jsem si dělala představu, jaký svatební dort bude, ptala jsem se tátovy nastávající, jaké bude mít šaty. Řekla, že vínové. A já okamžitě naplánovala dort, měl být vínový s oranžovými doplňky. O pár týdnů později se ze šatů vínových vyklubaly šaty modré. Nevadí, dort udělám světle modrý s tmavě modrými květy. Ještě se mi nápad pořádně nezaležel v hlavě a z modrých šatů byly smetanové. Smetanový dort se mi nelíbil, tak jsem se ptala na svatební kytici. Měla být ze žlutých růží, teda spíš čajových, takových těch s oranžovo-červeným okrajem. Řekla jsem si super a namyslela třetí variantu dortu.

Trošku mě pobavilo, že ve svatební kytici byly oranžové kaly, které jsem namyslela na první dort, ale i když květiny na dortu úplně přesně neseděly ke svatební kytici, ladil dort s ostatní výzdobou hájovny.

A hlavně svatba byla veselá, o překvapení (na poslední chvíli a zcela v utajení přiletěla naše anglická sestřička), skvělé lidi, výbornou muziku a jídlo nebyla nouze, dort chutnal, takže co víc si přát.

No přeci, aby to těm našim rodičům, co si 4. července 2013 dali manželský slib, dlouho vydrželo, protože nás 8 nových sourozenců má velkou radost, že jsou oba šťastní.

Složení Třípatrový dort z těsta čokoládového (cca 12 kg), krém pomerančový, amaretový, jahodový, višňový, potah základ mandlový marcipán a vrchní smartflex-velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, piškotové, red velvet.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah v barvě bílé, dekorace a girlandy královská glazura, květinové vazby z hmoty smartflex velvet. Květiny a listy barvené gelovými barvami ve hmotě a stínované prachovými barvami.

 

Svatba   Svatba

Svatba   Svatba

Ať jim jde všechno stejně dobře jako krájení dortu


 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668868