Královničky Královničky s Candy
Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Svatební dort od kmotřičky

Svatební dort pro slečnu Pavlínku

Svatební dort pro slečnu Hanku

Svatební dort pro slečnu Pavlu se mi připravoval skvěle, ale jak to začalo?

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini

Pavla si vybrala na mých stránkách dort, který se jí zalíbil svojí barevností, protože podobné barvy si představovala v designu své svatby. Dort Motýlí píseň by pro její hostinu byl příliš malý, a tak jsem Pavlínku pozvala, abychom se domluvily a našly společně nejlepší chutě pro mlsné jazýčky svatebčanů a nejkrásnější květinovou dekoraci na svatební dort.

Pavlínka si na domluvenou schůzku přivedla výborného poradce – maminku svého nastávajícího a musím říct, že jsem jí mohla jen závidět. Obě dámy byly úžasné, ochutnávaly a snažily se najít správnou kombinaci krémů a korpusů, problém byl, že jim moc chutnalo všechno. Nakonec jsme vybraly společně, a to jedno patro oříškové s čokoládovým a pistáciovým krémem, druhé patro čokoládové se srdíčkem z višňového krému, které jsem ale musela ještě trochu zvětšit, aby byl dort dost velký, a tak jsem přidala dva proužky pistáciového krému, který miluje Pavlínčin budoucí manžel a třetí patro jsme zvolily z lísko-oříškového korpusu s krémy z čokolády a vaječného likéru.

Nevěsta věděla zcela jistě, že chce, aby její dort byl světlounce zelený – že by tam opět sehrály roli ženichovy pistácie? Pak jsme hledaly květinky pro dekoraci dortu. Předkládala jsem nevěstě z možností mého květinového repertoáru, a když Pavla uviděla tulipány, bylo jasně vyhráno. Tulipány měla totiž mít i ve svatební kytici. Ze svatební kytice jsme vybraly pro doplnění také zelené hortenzie a já jsem přidala ještě bílé lisianthusy, pro doplnění barevnosti. Protože jsem věděla, že si nevěsta přeje také motýlky, přemýšlela jsem jak jimi vazbu a dort doplnit a myslím, že zlatá varianta je docela podařená a dodala dortu exkluzivitu.

Dobrovolně se přiznávám, že jsem z dortu měla sama radost, je zajímavý a romantický, a když jsme ho s manželem umístili na stůl v židlochovickém zámku, byl na dort krásný pohled. Moc se těším na svatební fotečky.

Novomanželům přejeme pohádkový společný život, který tak romanticky začal na zámku.

Složení Třípatrový svatební dort ze 3 druhů korpusu (čokoládový, oříškový, lískooříškový) a 5 druhů krému (pistácie, vaječný likér, čokoláda, višeň, bílá čokoláda s pistáciovou příchutí). Potah smartflex-velvet s mandlovou a višňovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, lískooříškové, piškotové, red velvet, sachr.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah v barvě pastelové zelené, květiny a ostatní dekorace z hmoty smartflex flower a královské glazury. Květiny, listy, motýli a drobné dekorace barvené gelovými barvami ve hmotě, stínované prachovými barvami a třpytem. Motýli dokončeni technikou airbrush.

 

Svatba

Svatba   Svatba

Dort na svatební tabuli v židlochovickém zámku


 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli Patchwork Candy

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
ekralova@post.cz

Mapa stránek

Návštěvy: 668855