Královničky Královničky s Candy
Svatební pro Veroniku a Ondru Svatební dort pro Hanku Nevěstin závoj pro slečnu Lucii Svatební pro Ivetku Svatební dort pro Martinu a Milana Když motýli tančí Fialové růže pro novomanžele Ryškovy Svatební pro slečnu Báru Svatební dort od kmotřičky Svatební dort pro slečnu Pavlínku Svatební dort pro slečnu Hanku Svatební dort pro slečnu Moniku Svatební dort pro slečnu Martinu Když se táta žení Svatební dort s labutěmi Dort Srdce za syna Techniky - květiny
Svatební pro slečnu Báru

Svatební dort od kmotřičky

Svatební dort pro slečnu Pavlínku

Když se rodina nevěsty domlouvala na tomto dortu, bylo jasné, že převážet dort z Brna do Prahy je docela náročný úkol, ale nakonec jsme se shodli na tom, že nedovolit kmotřičce, aby své kmotřence pořídila dort, by nebylo správné, a když jsem navrhla, že zapůjčím na převoz polystyrénovou krabici, ve které se dortu zaručeně nic nestane, byl kmotřiččin boj vyhraný.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Přemýšlela jsem o tom, že dnes si opravdu nevěsty většinou vybírají vše samy, ale i já jsem své svatební dorty dostala a ze všech jsem měla velkou radost, protože jsem věděla, že byly pečené s láskou od mých a Jirkových tetiček.

Věřím, že i tato nevěsta v dortu viděla víc, než sladkou ozdobu na stole a já jsem se hodně snažila, aby dort byl krásný a dobrý a na její svatební hostinu patřil.

Svatba byla laděna do bílých a zlatých tónů, proto jsem se snažila tyto barvy do designu dortu dát, ale kromě toho jsme s příbuznými nevěsty vybrali dominantní červenou pivoňku a tu doplnily zlato-bílé lisianthusy s poupátky.

Dort byl z oříškového a piškotového korpusu s višňovým, pistáciovým a čokoládovým krémem.

Celý dort jsem potáhla mandlovým smart-flexem a dozdobila bílými a zlatými cukrovými kuličkami, vsazenými do královské glazury. Květy jsem vytvořila ze smart flexu – flower. Barvila jsem je gelovými a prachovými barvami. Pod kytici jsem přidala krajkovou borduru z sugarveilu.

Složení Patrový svatební dort ze 2 druhů korpusu (oříškový a piškotový) se 3 druhy krému (pistácie, čokoláda, višeň). Potah smartflex-velvet s mandlovou příchutí.
Těsto Volitelně čokoládové, oříškové, lískooříškové, piškotové, red velvet, sachr.
Krém Volitelně kávový, jahodový, višňový, karamelový, tiramisu, pistáciový, čokoládový, amaretto, pomerančový, nugátový, dolce-latte, máslový.
Barva Potah v barvě bílé, květiny z hmoty smartflex flower, dekorace královská glazura a bílo-zlaté cukrové kuličky. Květiny a listy barvené gelovými barvami ve hmotě a stínované prachovými barvami a třpytem. Bílá krajková bordura pod květinou ze sugarveilu.


 


Zajímá Vás tento dort? Napište na
ekralova@post.cz
BrnoLogo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686808