Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Štěňátko Candy poznává svět

Candy ve štěněcí školce

Štěňátko Candy po zabydlení

Candy ve štěněcí školce - moc hezká akce ABClinic v Bohunicích, skupinka štěňátek na nácviku socializace, rady a vysvětlení pro majitele pejsků. 3 lekce po týdnu, vždy stejná skupinka.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini

Školení vedou 2 veterinářky, ve skupince je 5 štěňat různých ras. No, Candy byla ze štěňátek nejmenší, všechna byla podobně stará, kolem 3 měsíců. Největší štěně bylo přes 12 kg :-)

Nejdříve byla Candy trochu zakřiknutá a schovávala se, ostatní pejsci jí dávali zabrat, jenže postupně dostala odvahu a nakonec si občas vyštěkala střed ordinace a slečnu veterinářku pro sebe. Netrvalo to ale moc dlouho, pitbull je moc silná konkurence. Janička ji zachránila.

Stejně máme statečné štěně.


 

16. 1. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690647