Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy na královské procházce

Štěňátko Candy s taškou

Štěňátko Candy s dětmi

Měli jsme s Candy velký dluh - pořád s námi jezdila v autě na sedadle nebo na podlaze. No a to se nemá, tak jí mamka vybrala krásnou cestovní tašku s balkonem.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Pečlivě vybíraná taška, mamka prošla snad všechny pejsčí weby a nakonec našla jednu podle vzoru strejdy, který chová pejsky a dost déle než my. Ale jako princezna musela mít Candy něco navíc. Opravdový balkónek, kdyby jí v pelíšku bylo těsno.

Janička s ní pelíšek málem prolezla, vyzkoušela všechny zipy a hned jsme jeli tašku otestovat na zmrzlinu k Mekčovi. Candy byla spokojená, v tašce se uvelebila a kousek cesty i spinkala - je to chytrý pejsek a ví, že cesta autem po Brně se ničemu jinému moc nehodí.

A když se spinká, může se nám zdát o kostičkách, kterými je pelíškotaška celá pomalovaná. Jen na Janičku je ta taška málo růžová...

17. 7. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686785