Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Štěňátko Candy na koniklecích

Štěňátko Candy na bledulích

Štěňátko Candy poznává daňky

Candy už má 4 měsíce a kousek, jaro klepe hodně silně na dveře a tak jdeme na výlet. Známí nás pozvali na nedělní výlet na bledule do údolí Chlébského potoka.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Tohle údolí je na jaře neskutečné. Všude kolem Vás rostou tisíce bílých jarních květinek. Údolí Chlébského potoka je přírodní rezervace s naučnou stezkou, něco se tam o přírodě dozví i děti a pro pejska je to krásná procházka. Navíc tam potká samozřejmě spoustu psích kamarádů, jako třeba hned na začátku páreček dalších kavalírků na procházce.

Bledule je krásná jemná kytička, něco víc se o ní dozvíte třeba tady Wikipedia - Bledule jarní Děti se spolu krásně bavily, okruh je asi 5 km dlouhý, ale šli jsme jen polovinu cesty lesem a vraceli se zase stejně přes bledulové lány. Naši známí to zvládli i s kočárkem, ale to už bylo trochu tvrdší. Chce to kočárek do terénu.

O Chlébském a rezervaci se dá přečíst třeba tady Turistika - Chlébské nebo tady Česká televize Brno. Přímo o rezervaci se toho moc nenašlo, tak alespoň odkaz na wikipedii Údolí Chlébského potoka s polohou a mapou. Když je krásně, jsou v Chlébském spousty návštěvníků, ale to se nedá nic dělat...

Příští neděli tam třeba ještě bledule pokvetou, možná dostanete v bledulích pusu od dvou slečen najednou, jako náš malý kamarád.

11. 3. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690639