Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy na koniklecích

Candy zkoumá sníh

Candy má jeden rok

Když nám konečně na Nový rok 2016 napadl sníh, bylo to pro Candy úplně nové. Minulou zimu moc sněhu nebylo a stejně byla ještě malinké štěňátko a před očkováním nemohla ven. Tak teď si to musí pořádně užít.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini

Začalo to na balkónu - sněhový poprašek se musí otlapkat, studí do nožek, ale panička se přidala. Tedy opatrně po špičkách, aby to nestudilo.

Ale po 3 dnech je sněhu i v lese spousta a s dobrým kabátkem se dá krásně zkoumat. Všechno co je nad sněhem i pod ním. Studí to, ale čumáček se dá vždycky rychle olíznout.

Fotky jsou z mobilu a na sněhu se fotí těžko, tak technicky nic moc, ale kousek radosti ze sněhu tam zůstal.

Oslava

5. 1. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686812