Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy a Halloween

Candy na koniklecích

Candy zkoumá sníh

Pomalinku nám přichází jaro, ještě se dost rozmýšlelo, jak nahradit letošní zimu nezimu. Ale stejně vyhrává jaro. V Kohoutovicích ho každý rok ohlásí koniklece v přírodní rezervaci Kameňák. A první jarní výlety - letos se známými z Olomouce do naší koniklecové rezervace. A samozřejmě i s Candy.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini Main image mini Main image mini

Tráva je ještě šedivá a žlutá, na stepní louce je sucho a zelenat se tráva začne mnohem později, než koniklece. Takže v trochu šedivém a smutném pozadí září květy koniklecí jako modrofialové ostrůvky. Na fotkách to úplně nevynikne, až na detailních snímcích. Ale květy jsou krásné. Kvetou i modříny, úžasný pohled je i na pylem obsypané kočičky. Strom jako solitér...

Pro Candy je to trochu povinná procházka s Janičkou a s Michálkem, ke kytičkám se nečuchá, musí se po cestičkách a pořád dávat pozor na kytičky. Ještě že každou chvíli potkáme jiné pejsky.

Bylo to pro nás krásné odpoledne a jako každý rok, překvapující pohled na zvláštní kousek přírody, který by člověk mezi panelovými sídlišti nečekal.

27. 3. 2016

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Dorty Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 690623