Královničky Královničky s Candy
Candy a Halloween Candy na koniklecích Candy zkoumá sníh Candy má jeden rok Candy na výstavě Candy na královské procházce Štěňátko Candy s taškou Štěňátko Candy s dětmi Štěňátko Candy na koniklecích Štěňátko Candy na bledulích Štěňátko Candy poznává daňky Štěňátko Candy poznává svět Candy ve štěněcí školce Štěňátko Candy po zabydlení Štěňátko Candy poprvé doma Štěňátko Candy sedmý týden Štěňátko Candy šestý týden Štěňátko Candy pátý týden Štěňátko Candy čtvrtý týden Štěňátko Candy třetí týden Štěňátko Candy druhý týden Štěňátko Candy narození
Candy zkoumá sníh

Candy má jeden rok

Candy na výstavě

Pejskům čas utíká rychleji, ale narozeniny mají jednou za rok, stejně jako my pánečci. Pro Candy to byly její první. Narodila se 30. října 2014 a dnes je z ní psí slečna teenager.

Main image

Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini Main image mini
Main image mini

No, pořád je neuvěřitelně přátelská. Každý, kdo se na ni usměje, je její kamarád a zaslouží si otlapkat a omazlit. Žádné speciální dárečky nedostala (když nepočítám slušný kousek Herkulesu včera večer), to čeká až na návrat Janičky a mamky z podzimně prázdninových cest.

Tak alespoň pár fotek na památku, z procházky, bez speciálního pozadí a jiných vymožeností. Spíš je problém pejska přesvědčit, aby vydržel alespoň chvíli na "zaznamenání" linií hlavy a těla. No ale něco se povedlo... Na závěr jedna přátelská s kamarádem blenheimem.

Candy, máme tě moc a moc rádi a ať nám to spolu vydrží ještě aspoň tucet let :-)

30. 10. 2015

Logo Královničky
Zpět na hlavní stránku

Květinové kurzy Svatební dorty Slavnostní dorty Dětské dorty Něco na neděli

Zde nakupuji Dortisimo cz U Balónku Lilie Petra Hanzelková Malátkovi Cukrář Cukrářské-pomůcky

Eva Králová, Brno
eva.kralova.kouc@gmail.com

Mapa stránek

Návštěvy: 686813